Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?...Co się dzieje z #wykop to jest jakaś #patologia...Ten portal przejmują tak zradykalizowani ludzie i tak toksyczni, że wykop powinien wysyłać do prokuratury adresy niektórych osób i na przymusowe leczenie...Sam tag #przegryw to jest jakiś surrealizm dla mnie...Ludzie, którzy sami siebie doprowadzili do braku jakichkolwiek kontaktów z #rozowepaski obwiniają za to UWAGA! Nie siebie ale innych! Już nawet nie same kobiety, ale również innych facetów! Mało tego zamiast się wspierać, żeby z tego "przegrywu" wyjść to wybierają sobie idoli...najbardziej dysfunkcyjnych ludzi ze swojego kręgu by ich podziwiać!

Teraz ta afera w #konin uświadomiła mnie, gdzie się znajduję...Co się stało z tym portalem. Młody chłopak 21 lat został zastrzelony przez policjanta a ludzie się cieszą...#!$%@?, mało tego wypisują jakieś komentarze by pognębić "patologicznego" Ojca. Czy wy #!$%@? nie macie RiGCZ?'u? Przez takie zachowanie niczym nie różnicie się od tego czym tak gardzicie. Jesteście takimi samymi patusami tylko online bo na więcej nie macie po prostu jaj...

Żyjemy w kraju, w którym nie ma kary śmierci, a temu chłopakowi została właśnie taka kara wymierzona...I tak naprawdę nie wiadomo za co bo wszystko co tutaj dociera to plotki. Ale nawet gdyby sprzedawał narkotyki(wersji jakie jest tyle...)to za to nie grozi kara śmierci. Ludzie, popełniają błędy. Uczą się na nich. Koleś miał 21 lat. Za 5 lat mógłby być zupełnie kimś innym. Jak można cieszyć się z czyjejś śmierci. A komentarza "Policjantowi dać medal" są tak głupie...Tak promujmy takie zachowania to nie długo za przejście na czerwonym zostaniecie spałowani...

Często się tutaj pojawia mem z nosaczem wyśmiewający polską mentalność. Gratuluje wam bo właśnie takimi nosaczami jesteście..."A dobsze ze wyrwali hwasta hehehe"
  • 80
@RexxarHell: żyjemy w kraju bez kary śmierci i to powód do wstydu. Zastrzelono go? I tak powinno się zrobić. Mógł nie uciekać tylko stanąć przed funkcjonariuszem. Dodatkowo dostał pocisk w przód ciała, więc wiele prawdopodobne, że mógł finalnie przykozaczyć. Broń dalej zmarłego "młodego gagsty" z którego bekę ma każdy przyzwoity człowiek. Nawet na jego durnym Facebooku gdzie wrzucał fotki z jarania zioła i teksty o "#!$%@? policji" ludzie mają z niego
@RexxarHell: przypominam że połowa z tych wykopków to mogą być Polacy ale za pisanie na wykopki wystawiają fakturę rosyjskiemu wywiadowi albo u Sorosa

Spokojnie są tu jeszcze normalni ludzie.
Ja jak spotykam śmieszków z tagu #konin to po paru pytaniach dziwnie zaczynają milczeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak najłatwiej rozwalić kraj? Niech się nienawidzą
Co się stało z tym portalem. Młody chłopak 21 lat został zastrzelony przez policjanta a ludzie się cieszą...#!$%@?, mało tego wypisują jakieś komentarze by pognębić "patologicznego" Ojca. Czy wy #!$%@? nie macie RiGCZ?'u? Przez takie zachowanie niczym nie różnicie się od tego czym tak gardzicie. Jesteście takimi samymi patusami tylko online bo na więcej nie macie po prostu jaj...


@RexxarHell: nie tyle z portalem, chociaż też, ale taka jest ogólnie mentalność
@RexxarHell:

tak zradykalizowani ludzie i tak toksyczni, że wykop powinien wysyłać do prokuratury adresy niektórych osób i na przymusowe leczenie

Koleś miał 21 lat. Za 5 lat mógłby być zupełnie kimś innym.


Ludzi chorych na depresję, fobię społeczną, gnębionych w szkole, z dysfunkcyjnych rodzin, wielokrotnie odrzucanych, po próbach samobójczych i odwykach można jechać jak się chce, nie? Za mordę i do prokuratury, bo przecież #przegryw za 5 lat nie będzie kimś
@TestoDepot: Nie ważne czy na własny użytek, czy pamiątka z wycieczki. Łamiesz prawo - ponosisz konsekwencje, proste. Jak ktoś chce sobie chodzić z nielegalną substancją po mieście to powinien być świadomy konsekwencji. Niestety jego własna głupota doprowadziła do jego śmierci, bo sam wybrał próbę ucieczki.

@RexxarHell: Szkoda to może być mi osoby, która robi coś ze swoim życiem. Nie wiem ... chce być programistą 15k, ale odpada na rozmowach. Gościu
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tom44: żegnam.
@Asterling: Normalnie doprowadzili. W ogóle jak możesz porównać głód dziecka to braku kontaktów z kobietami?
@RoswellHigh: Niestety. Najgorsze jest śmianie się z prywyków Januszy a jak co do czego to sami się zachowują gorzej.
@UnderThePressure: Rozumiem to i tutaj was wspieram ale większość jest toksycznych. A wybieranie idoli, którzy szczycą się swoją dysfunkcją nie tyle społeczną co egzystencjonalną i obrażają przytym innych nie pomaga.
@Spartaczony:
Nie ważne czy na własny użytek, czy pamiątka z wycieczki


@CyfrowyD: ważne w kontekście tego, że zmarły póki co bezpodstawnie nazywany jest przez wiele osób dilerem. Dopóki handel narkotykami nie zostałby mu udowodniony, a co więcej nie zapadłby wyrok sądu, żadnym dilerem nie jest.

Łamiesz prawo - ponosisz konsekwencje, proste.


@CyfrowyD: oczywiście, ale nie wmówisz mi, że adekwatną konsekwencją posiadania przy sobie narkotyków jest śmierć przez zastrzelenie z rąk policjanta.