Wpis z mikrobloga

@ortofosforan: czy ja wiem czy taki burger za 23zl wazy pol kilo? Moze jakies dokladne dane?
Natomiast podajesz cene 23 zl za normalnego burgera, z wolowina, salatą, pomidorem, ogorkiem. A ile by kosztowal odpowiednik drwala? Mysle ze odpowiednik drwala, nawet jesli ostateczie ma wiecej wolowiny, to kosztowalby w okolicach 30zł. Niedawno widzialem cene burgera z jakims serem, ale nie wiem czy takim jak w drwalu i kosztował gdzies 30zl.
@troglodyta_erudyta: xD gowno wiesz i tyle. Maestro sa serio dobre, podobnie zreszta jak cala oferta mce, w tym kawa. Te wasze burgerownie czesto nawet dobrej wentylacji nie maja, a podanie przeplaconego, upchanego na wysokkosc 10 pietra burgera w emaliowanej miseczce nazywacie jakims kulinarnym przezyciem xD.

Mcd to gwaranncja swiezosci i dobrej jakosci - oczywiscie, sa pewnie lepsze rzeczy, ale tu masz wszystko, czego potrzebujesz. Za duzo razy w trasie spedzalem czasu
@Student_AWAS powiedz, ze zartujesz. Reklamy osmieszyly, REKLAMY xD no #!$%@?, burgery z maca sa tak #!$%@? specyficzne, ze kazdy kto nie ma wypalonych kubkow smakowych je rozpozna, o ile oczywiscie jadl wczesniej cos w macu
ten smak jest niepodrabialny, bulka, ketchup itp.
@maniek_g: i to jest ich najwiekszy plus. Jak bylem w Szwecji i nie mialem ochoty na meatballe, a ryb raczej nie biore, renifer mi nie podszedl, to wzialem mcd i bylo... jak u nas, plus za keczap ( ͡° ͜ʖ ͡°) w formie darmowej dolewki.

Nie wiem, czy te reklamy byly w ten sposob zamierzone, ale teraz pelno konesrtow food stakow i innych badziewi, a nie rozrozniliby
@Student_AWAS spoko, jak Ci smakuja to fajnie, jesz co lubisz. Ale ta reklama jest po prostu durna, jadlem maestro kilka razy, bo maca mialem akurat po drodze., Sa dobre, ale nie ma opcji zeby ktos mi zaslonil oczy, podal maestro i wkrecil, ze to burger z jakiejs fajnej burgerowni. Nawet u siebie na zadupiu ~40k mieszkancow mam jedna zajebista burgerownie, gdzie za 16 ziko zjem konkretnego burgera z dobrej jakosci wolowiny i
@Student_AWAS

xD gowno wiesz i tyle

Warren Buffet tez je w mcd, bo mowi, ze nie pasuje do fancy restaurants

Siła argumentów faktycznie mnie przekonała, a jeszcze skoro Warren Buffet tam je, to faktycznie zmieniam zdanie. McDonald's jest super.

Nie wiem w jakich burgerowniach byłeś, jak się stołujesz gdzieś na prowincji, to może i faktycznie są budy januszy biznesu, którzy myślą, że zrobią bułkę z kotletem z psa i już mają burgera.
@troglodyta_erudyta: probowalem roznych - w rodzinym CK, Wwie, Rzeszow, Bialystok - raz lepiej, raz gorzej, ciezko nazwac udanym posilkiem.

Primo - sa za wysokie, przeciez to chore, bym bulke kroil nozem i jadl widelcem. Nie w ilosci skladnikow sila.

Secundo - frytki. Te sa zazwyczaj dobre, ale mcd jest tu prwnym benchmarkiem imo i te sa serio dobre. W burgerowniach - srednio.

@maniek_g: wiadomo, co kto lubi ( ͡°
@Student_AWAS jeśli nie lubisz piętrowych burgerów to ich po prostu nie zamawiaj? ¯_(ツ)_/¯
Też nie jem piętrowych, bo moim zdaniem to przerost formy nad treścią, poza tym nie jestem takim ulańcem, żeby to zmieścić.
Z wysokością zwykłych burgerów nie mam problemu, a nawet jeśli trochę się uświnię, to niewielka cena za porządny kawałek mięsa. Nie ma co się dziwić, że burgera z McDonald's łatwiej ugryźć, skoro w środku jest 0,5 cm podeszwa.