Wpis z mikrobloga

No i Grodzki zaorał pisowski lumpenproletariat XD Ja się zastanawiam jak można #!$%@? zionąć taką nienawiścią tylko i wyłącznie ze względu na to że ktoś jest bogatszy XD Ja wiem, że prolom z PiSu się marzy żeby chirurg który ich operuje zarabiał 3 tysiące brutto i mieszkał w podobnej norze jak oni sami, ale no #!$%@? XD
#neuropa #polityka
Przegrywek123 - No i Grodzki zaorał pisowski lumpenproletariat XD Ja się zastanawiam ...

źródło: comment_ghOOLper25NmgtHp5KhqXAP0TsfBlqxb.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jaaaaaaaaaaaaaaajoxxx: ludzie którzy nie mają moralności żuka gnojaka myślą też dalej niż czubek własnego nosa. Głupki z kasą, najbardziej obrazowy przykład to murzyni w stanach, kupują dzikie zwierzęta, kupują i wycinają lasy, bo nie mają pojęcia o etyce.
Dla korwinów z wykopu wszystko powinno rozwiązywać się 100% leseferyzmem, pewnie nie czytałeś o czasach w których kupowało się także ludzi, z punktu widzenia historii to dość niedawno z tego zrezygnowano. Wtedy
  • Odpowiedz
@Przegrywek123: bo tym idiotom nie miesci sie w glowie ze ktos kto poswiecil w #!$%@? czasu na zdobycie wyksztalcenia i przeszedl pierdyliard trudnych egzaminow moze zarabiac wiecej niz oni i ich zoneczki ktore daly sie zalac w wieku 19 lat i #!$%@? na kasie w biedronce potem xd
  • Odpowiedz
@Przegrywek123: w wielu krajach socjalistycznych, gdzie w rządzie są osoby prorobotnicze albo mówiące o równości społeczeństwa, szkaluje się oraz dyskryminuje osoby przedsiębiorcze i zarabiające duże pieniądze na wąskiej specjalizacji. PiS swoim zachowaniem nawet nie próbuje udowodnić, ze jest inaczej
  • Odpowiedz
Oczywiście powinien w Polsce dobrze zarabiać. Natomiast porównanie do USA jest z dupy, tam miałby dużo niższe szanse na pozycję którą tu posiada. U nas studia są praktycznie darmowe bo państwo mu za nie zapłaciło.


@kicholen Płatne studia, straszne... W stanach specjalista spłaca te studia w ciągu 2-3 lat pracy i potem żyje jak bóg. Przeciętna pensja doktora-szaraka w stanach to 300k USD rocznie. Profesora chirurgii, który robi topowe zabiegi, wielokrotnie
  • Odpowiedz
@Vaerlin: Oczywiście, ale to wymaga masy funduszy po drodze. Jeżeli w USA nie był z bogatej rodziny to nie miał na to praktycznie szans, w Polsce masz dużo większa możliwość na skończenie z tytułem doktora będąc z biedniejszej rodziny.
  • Odpowiedz
@kicholen: Skonczylby studia na stypendium albo kredycie, odrobiłby w trzy lata, żaden polak robak by mu w portfel nie zerkał. Tfu.

oczywiście że z naszych kieszeni, ze 100 Januszu musiały przez lata zrzucać się w postaci haraczu żeby on mógł iść na studia.


Ile teraz według rządowego prikazu kosztuja studia medyczne w Polsce? Już pięć milionów?

Btw, USA ma więcej lekarzy per capita od Polski - tak w kwestii "prawdopodobieństwa
  • Odpowiedz
@Strahl: No najlepsze są te wpisy że studia lekarskie to 500k albo i 1mln zł kosztują.
Kilka lat temu semestr na niestacjonarnych kosztował 9-10k zł x12 semestrów ~110-120k zł za całe studia xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@klops4: jak ja byłem na studiach kosztowały podobnie(8k na semestr o ile mnie pamięć nie myli, ostatni rok w gratisie na stacjonarnych żeby nie trzeba było kombinować z tytułem na dyplomie), potem zaczęła się nagonka - najpierw moje studia kosztowały 200 tysięcy, później jeden baran z drugim trąbił pół miliona, a ostatnio czytałem, że już milion. A podobno złotówka ciągle ma podobną wartość.

Kartonowy burdel klejony na sline.
  • Odpowiedz
@Strahl: lol Oczywiście że jest wyższe bo mamy limity na uczelniach, ludzie muszą mieć chore wyniki na maturze żeby dostać się na studia lekarskie. Ciekawe kto ustawia te limity?
  • Odpowiedz
@Przegrywek123: co do samolotow to w ameryce ludzie zarabiaja wiecej plus jest ich wiecej co oznacza ze wiecej ludzi pojdzie i zostawi u tego fchowca pieniadze, co skutkuje tym ze go stac xD zeby nie bylo ze ojojoj w tej polsce to tak slabo sie zarabia bo na zachodzie to hoho
  • Odpowiedz