Wpis z mikrobloga

No i Grodzki zaorał pisowski lumpenproletariat XD Ja się zastanawiam jak można #!$%@? zionąć taką nienawiścią tylko i wyłącznie ze względu na to że ktoś jest bogatszy XD Ja wiem, że prolom z PiSu się marzy żeby chirurg który ich operuje zarabiał 3 tysiące brutto i mieszkał w podobnej norze jak oni sami, ale no #!$%@? XD
#neuropa #polityka
Przegrywek123 - No i Grodzki zaorał pisowski lumpenproletariat XD Ja się zastanawiam ...

źródło: comment_ghOOLper25NmgtHp5KhqXAP0TsfBlqxb.jpg

Pobierz
  • 61
@Przegrywek123: To da się łatwo wytłumaczyć. Nasza służba zdrowia od dekad jest na bardzo niskim poziomie, a ta powiatowa to już w ogóle. Jak masz do czynienia z lekarzami, którzy nie powinni leczyć, to masz bardzo słabe zdanie o lekarzach i całe zło jakie się dzieje w szpitalach na nich zwalasz. No i w mózgu rodzi się zależność, że skoro wszyscy trąbią, że szpitale nie mają pieniędzy, że kolejki długie do
no i to samo u morawieckiego już jest najzupełniej w porządku. Jak ja gardzę takim podejściem.


@rybsonk:

Mateusz Morawiecki ponownie staje na czele nowego rządu PiS, zaprzysiężonego w Pałacu Prezydenckim. Morawiecki, który po raz pierwszy został premierem w 2017 roku, jest najbogatszym szefem rządu w polskiej historii.


Mateusz Morawiecki ma dom o powierzchni 150 metrów kw., położony na działce o powierzchni ok. 0,46 ha wraz zabudowaniami gospodarczymi i zabudowaniami (domkami) letniskowymi.
nie wierzę w tych co wolą tramwaj od BMki

i z drugiej strony

Próbował już wmówić raz całej Polsce PiS

Stalinowską psychozę, że mieć pieniądze to wstyd

problem w tym, że niezależnie od rządów ludzie byliby tak samo biedni xD

może zamiast marnować energię na plucie na aktualny rząd czyli PiS skupcie się na czymś konstruktywnym?
PostironicznyPowerUser - > nie wierzę w tych co wolą tramwaj od BMki
i z drugiej str...
@Przegrywek123 nie dziwię się wszelkiej maści specjalistom którzy #!$%@?ą z kraju. W tym chlewie jak dobrze zarabiasz to lepiej się nie pokazuj bo Cię zjedzą - "złodziej, łapówkarz." Bo musisz być skromnym biedakiem, katolikiem i mieć 3 tysiące oszczędności.
Boże jak ja gardzę taka narracją, stonoga miał rację - Polaków trzeba ruchać i na nich zarabiać. I to zresztą pięknie robi PiS pod płaszczykiem pseudopatriotyzmu narodowego - rucha w dupe. O działkach