Wpis z mikrobloga

Diablo 4 - Wracamy do korzeni ( przedmioty nudne jak gówno po maratonie seriali brazylijskich)
Poe - Tak samo pokręcone lub bardziej ale łatwiejsze w przyswojeniu, plus jeżeli kupiłeś coś 8 lat temu to w Poe 2 dalej to masz.

Musze przyznać, że do czasu, aż nie zobaczyłem itemów w diablo 4 to jeszcze miałem nadzieje. Tak zakładam, że jeżeli Diablo 4 nie pociągnie mocniej względem dwójki, a taki Lost Ark wjedzie do europy i usa. To zostanie czekać na re-master dwójki. Jedyne co diablo miało lepsze od Poe było Lore. Nie wiem jak oni chcą wygrać z Poe teraz. Jeszcze kiedy powiedzieli, że mtxy z Poe przechodzą do Poe 2. Jedyne czego mi w Poe 2 brakuje to wielkie mapy bez wczytywania lokacji.
#pathofexile #diablo4 #lostark
Pobierz
źródło: comment_RjI1YOc5vsDtsIK9cJTaTKao4MEbkcZ5.jpg
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@rifraw:
1. remaster nie wyjdzie.
2. Itemy to jest tylko placeholder na rzecz blizzconu. Cały czas myślą nad itemizacja, czytają i proszą o feedback i w lutym pojawi się development update na ich temat
Doczytaj trochę zamiast #!$%@?ć jakieś farmazony
@danter: Na razie nie wyjdzie bo pewnie nie ma dobrego miejsca w kalendarzu zeby go gdzieś władować. Ale nie powiedziane, że nigdy nie wyjdzie.
A co do itemizacji to dużo nie wycisną bo celują w casualowy target.To nad czym sie moim zdaniem skupią to feeling walki, gdzie każdy przeciwnik będzie miał swoją "wagę". A co do itemów to zakładam, że będzie to polegało na znajdywaniu rzeczy modyfikujących skile. Bliżej temu będzie
@rifraw: d2 remaster nie wyjdzie. Był planowany, ale zrezygnowano dlatego że nie ma kodu źródłowego, więc grę trzeba by było pisać od nowa. Zdecyfowali, że lepiej zrobić jedną wielką grę, która zrzeszy społeczność d2 i d3 wykorzystując najlepsze elementy tych gierek.

Nie celują w casualowy target tylko w graczy, którzy są wyjadaczami diablo 2, ale robią to w sposób nowoczesny i chcą im dać grę, na którą czekali już za premiery
@danter: Zobaczymy, ja obstawiam, że w dzień premiery to będzie jakieś 60-75% tego co diablo 3 sprzedało, a całościowo to około 6 milionów.

Poe na początku 2018 miało 13 milonów osób które zagrały chociaż raz.A jeżeli wszystkie mtxy stashe i inne bezdety przechodzą do dwójki to myślę, że spora część ludzi zainwestuje w tę grę wiedząc, że niczego nie stracą.
@rifraw: dużo osób zagrało chociaż raz, z tego faktu, że jest za darmo. Jest różnica jak gierka kosztuje 200 zł i trzeba ją kupić by chociaż raz w nią zagrać.
Tu nie ma co porównywać, bo jeżeli tu i tu trzeba by było kupić to wtedy widać by było ewentualną różnicę.

No cóż.. zobaczymy. Ja obstawiam rekordy sprzedazowe, ale zdążymy ograć poe 2 zanim d4 wyjdzie ( ͡° ͜ʖ
1. remaster nie wyjdzie.


@danter: jeśli chodzi o remaster to zbliża się wielkimi krokami fanowski remaster diablo 2, który graficznie przypomina mi przeskok ze starcraft broodwar do starcraft remastered
@rifraw bardzo boje sie diablo 4 i chyba poczekam cierpliwie z 3 miesiace od premiery zanim kupie. Jak znow ubiore postac w tydzien w komplet zestawow i unikatow, a dmg i inne staty beda szly w miliardy to odpuszczam. Itemizacja to wrazliwa kwestia...