Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam teściową, która wychowała swoją córkę, jakby chciała ją bronić przed wszystkim. Jest nadopiekuńcza. Moja żona była pod jej "opieką" do 26 roku życia i to jej odpowiadało. Obiadek ugotowany, majtusie wyprane, sama niewiele musiała. Mamusia tak o nią dbała, że nawet nie pozwoliła jej się dokładać do życia choć zarabiała lepiej od rodziców xD
Skutkiem tego jest to, że moja żona ma dwie lewe ręce, ale o tym. Na świecie pojawiło się nasze dziecko. Teściowa chce prześcignąć mnie we wszystkim pokazując mojej żonie, że ona jest lepszym wyborem. Totalny rak i patologia. Kupiłem swojemu synkowi 3-kołowy rowerek, który "rośnie" razem z dzieckiem, jako prezent na 2 urodziny. Mały jest zachwycony i chciałby w jeździć nonstop, nawet po domu xD
To była niespodzianka, więc teściowa nic o tym nie wiedziała. W tym samym czasie teściowa kupiła wnukowi małe, grające auto. Młody trochę się pobawił i wrócił do rowerka. Tak to zabolało teściową, że dziś kurierem wysłała małemu drugi prezent o równowartości rowerka xD Kupiła chłopcu... uwaga... dużą, drewnianą k*rwa kuchnię (teściowa dużo zajmuje się domem). Zaśmiałem się i skomentowałem, że szkoda, że to nie domek dla lalek. Oczywiście żona broniła swojej mamusi. W co ja się władowałem (,)

#heheszki #bezkazpodludzi #patologiazewsi #madki #p0lka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 9