Wpis z mikrobloga

@urak666: Jedne 300 kg mam nadzieje, że zrobię bez, drugie pewnie mało szans, ze się wyrobię, ale zobaczymy. Mimo wszystko nie liczę na tak super szybki progres akurat siadów. Ale ćwiartka RAW mam nadzieje, że wpadnie

@KrwawyPacyfista: ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kedarr: niestety miałem kilka produktów monstera i zawsze byłem niezadowolony, dla mnie to po prostu ok sprzęt budżetowy i w tej kategorii będzie ok jeśli go tak rozpatrywać.
  • Odpowiedz
jeśli mam w dupie zawody to 3m będzie ok? Też chciałem w przyszłym roku kupić.


@biamiVajs: @Kasahara: 3m może przeszkadzać jak masz naprawdę drobne kolano, ale to raczej kobietek się tyczy. Raczej nie powinno stanowić przeszkody, zawsze możesz kawałka nie związać, i zostawić luźno.

3m mają natomiast ogromny plus, jeżeli wiążesz sam, nie naciągasz ich na maksa, masz o wiele łatwiejsze wiązanie, po prostu możesz zawiązać lżej, zostawić końcówkę luźniej...
  • Odpowiedz
@Kasahara: @IntruderXXL: wpc ma limit 3m :) i metr owijek :) już Ci pisałem na prv ze mocno związany 3m gripper i nie mogłem na początku zacząć schodzić w dół :) nawet dziewczyny startowały w 3m. No i tez mocno indywidualnie ile taśmy na czwórkę ile pod kolano, ale to sobie wyczujesz. U Ciebie raczej mało na czwórkę bo masz je duże
  • Odpowiedz