Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepasek here. Gdzie można poznać wartościowych mężczyzn? Szukających związku, miłości, przyjażni, chcących znależć tę drugą osobę z którą można iść przez życie? Czy #tinder albo #badoo to rzeczywiście miejsce które skupia facetów uganiających się za łatwym seksem i każdą kobietę traktują jak chodzącą wagine? Nie studiuję, w pracy cały czas ta sama niewielka liczba znajomych, ostatnio zorientowałam że nie poznaje praktycznie żadnych nowych ludzi. Dwa razy próbowałam ze znajomością zapoczątkowaną przez neta to skończyło się fiaskiem - jeden chciał (a raczej żądał) seksu, drugi stwierdził że nie jest gotowy na nowy związek.
Zaczyna mi być coraz trudniej, tęsknie za szczerym uczuciem.
Jeśli ktoś chciałby mi dogadać że trzeba było wcześniej pomyśleć zamiast szaleć z "Chadami", to odpowiem że nigdy nie szalałam i nadal jestem dziewicą. Mam wrażenie że takiej osobie jak ja trudniej jest dziś kogoś poznać, niż tym odważnym laskom z tindera.
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 26
  • Odpowiedz
statnio zorientowałam że nie poznaje praktycznie żadnych nowych ludzi. Dwa razy próbowałam ze znajomością zapoczątkowaną przez neta to skończyło się fiaskiem - jeden chciał (a raczej żądał) seksu, drugi stwierdził że nie jest gotowy na nowy związek.

Zaczyna mi być coraz trudniej, tęsknie za szczerym uczuciem.

Jeśli ktoś chciałby mi dogadać że trzeba było wcześniej pomyśleć zamiast szaleć z "Chadami", to odpowiem że nigdy nie szalałam i nadal jestem dziewicą. Mam wrażenie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: To jest takie pierdzielenie. Jest pełno facetów którzy nie myślą swoim małym przyjacielem w gaciach, tylko co z tego, skoro z powodu wyglądu 5/10 są z automatu przez was odrzucani? Każda dziewczyna ma takie zainteresowanie ze strony facetów na stronach typu tinder czy badoo, że poznanie kogoś to tylko kwestia tego, czy chcecie tego czy nie. Co ma powiedzieć normalny facet który ma jeszcze jakieś wartości, skoro nie ma nawet
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Miejsc, gdzie można poznać ludzi jest dużo - kursy językowe, sportowe, wspólne grupy zainteresowań. Polecam nastawić się na poznawanie ludzi. Na pewno wśród nich są fajni faceci.
  • Odpowiedz
Gdzie można poznać wartościowych mężczyzn? Szukających związku, miłości, przyjażni, chcących znależć tę drugą osobę z którą można iść przez życie?

Czy #tinder albo #badoo to rzeczywiście miejsce które skupia facetów uganiających się za łatwym seksem i każdą kobietę traktują jak chodzącą wagine

Zaczyna mi być coraz trudniej, tęsknie za szczerym uczuciem.

nadal jestem dziewicą.


@AnonimoweMirkoWyznania: Jak na moje, to brzmisz jak typowa laska, która przegapiła odpowiedni moment na utratę dziewictwa i
  • Odpowiedz
trzeba było wcześniej pomyśleć zamiast szaleć z "Chadami", to odpowiem że nigdy nie szalałam i nadal jestem dziewicą.


@AnonimoweMirkoWyznania: ale chcesz chada żeby into związek ( ͡° ͜ʖ ͡°). I chyba w tym cały problem. Jesteś pewnie przeciętna laską, nie brzydka nie piękna, a chady zazwyczaj wolą najlepsze dupy, rzadko kiedy chad interesuje się sredniawka, no chyba, że z braku laku, ale to właśnie na jeden/kilka numerów
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: Po ~24 roku życia trochę przestawiają się priorytety i część młodych mężczyzn zaczyna rozumieć, że dla samego seksu nie warto, bo uprawiany z byle kim jest co najwyżej sportem.
Chciałbym poznać kogoś godnego zaufania, z kim mógłbym robić różne rzeczy, od leżenia w łóżku i gotowania, do łażenia po górach włącznie.
Seks będzie tylko naturalną konsekwencją wzajemnego przyciągania, jedną z wielu miłych rzeczy, jakie można robić z kimś, kogo lubisz,
  • Odpowiedz