Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#rozowepasek here. Gdzie można poznać wartościowych mężczyzn? Szukających związku, miłości, przyjażni, chcących znależć tę drugą osobę z którą można iść przez życie? Czy #tinder albo #badoo to rzeczywiście miejsce które skupia facetów uganiających się za łatwym seksem i każdą kobietę traktują jak chodzącą wagine? Nie studiuję, w pracy cały czas ta sama niewielka liczba znajomych, ostatnio zorientowałam że nie poznaje praktycznie żadnych nowych ludzi. Dwa razy próbowałam ze znajomością zapoczątkowaną przez neta to skończyło się fiaskiem - jeden chciał (a raczej żądał) seksu, drugi stwierdził że nie jest gotowy na nowy związek.
Zaczyna mi być coraz trudniej, tęsknie za szczerym uczuciem.
Jeśli ktoś chciałby mi dogadać że trzeba było wcześniej pomyśleć zamiast szaleć z "Chadami", to odpowiem że nigdy nie szalałam i nadal jestem dziewicą. Mam wrażenie że takiej osobie jak ja trudniej jest dziś kogoś poznać, niż tym odważnym laskom z tindera.
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 26
@choochoomotherfucker: Ty już wiesz co. Kiedy następna wspólna przygoda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@system_shock: Większość ciekawych, inteligentnych ludzi ma jakieś zaburzenia - w dużej mierze właśnie to czyni ich nietuzinkowymi. Problem w tym, żeby mieli te zaburzenia pod kontrolą, wtedy są one tylko przywarami podkreślającymi charakter, a nie motywem przewodnim rollercoasteru #!$%@?, którym jest ich życie i na który rozdają darmowe bilety bliskim ( ͡°
@AnonimoweMirkoWyznania: ja poznałam bardzo wartościowego mężczyznę na tinderze i jesteśmy juz prawie rok razem. Ja 21, on 22lvl.
Powiedział, ze niewiele dziewczyn ma normalny opis i niewiele umie skleić tez dłuższą wypowiedź niz 'spoko'. Obydwoje robilismy selekcję, a nie pisalismy z 20 osobami na raz (wtedy nie skupisz się na nikim). Spotkaliśmy się ok. tydzien po rozpoczęciu pisania i było to zarówno jego jak i moje pierwsze spotkanie z kimś z
Gdzie można poznać wartościowych mężczyzn?


@AnonimoweMirkoWyznania: Na portalach randkowych.

Szukających związku, miłości, przyjażni, chcących znależć tę drugą osobę z którą można iść przez życie?


@AnonimoweMirkoWyznania: Na portalach randkowych.

Czy #tinder albo #badoo to rzeczywiście miejsce które skupia facetów uganiających się za łatwym seksem


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie #!$%@?, za trudnym seksem.

Zaczyna mi być coraz trudniej, tęsknie za szczerym uczuciem.


@AnonimoweMirkoWyznania: Ale oni szczerze mają ochotę na seks z tobą.