Wpis z mikrobloga

Natan to jakiś koszmar ,jak ona się zachowył ,jak gówniarz z gimnazjum ,zfochowany ,zły ,zero elementarnej kultury ,ani dzień dobry odsunęła się od niej a pieprzył że jest z nią będzie przy niej ,nie zostawić będzie jej przyjaciel.No zorany mózg ma a on naprawdę myśli że jest gwiazdą tej edycji jak gadał to aż się pluł.Odbiło mu całkiem bo ,,modelka, dziewczyna z ,,sławą'' w jego mniemaniu za nim szaleje a on twardziel nie będzie z nią.Śmiech na sali jak to ludziom,,sława paru tygodniowa w telewizji odbija.
#bigbrother
  • 3
@Amikamamy: Już samo wejście do SR świadczyło o tym, ze ma coś nie tak pod kopułą. Ani dzień dobry, ani be ani me ani kukuryku. Stoi i mówi ze czary czy coś takiego. Wydźwięk to miało taki - no jestem sebkiem, modeleczka za mną płacze to z litości jestem, mów mi co chcesz. Żałosne
@kanapka_z_keczapem: Pewnie nie dałabym ,i kto jej kazał kolejny raz po wyjściu być w studio ?więc na pewno nie zrobiłabym z tego taką pokazówkę na całą Polskę ,Natana zachowanie było zwyczajnie prostackie ,chamskie, żenujące .Żadne pieniądze by mnie nie przekonały do udziału w tym cyrku .Przecież Ewa wyszła więc mogła to załatwić poza kamerami.A swoją droga jak piszesz nie chciała bym mieć kontaktu z taką ,,panną'' czyli po prostu spadaj ,więc