Wpis z mikrobloga

Spotkałem się wczoraj z dziewczyną z #tinder. Na zdjęciach ładna (chociaż foty z góry, wyjadacze mogą się domyślać o co chodzi), mega inteligentna jak na tinderowe standardy z rozmowy. Umówiliśmy się w centrum #katowice przy rondzie. Przyjechałem, zaparkowałem za Spodkiem i resztę drogi pokonałem pieszo. Czekałem przy przystankach w umówionym miejscu. No i nadchodzi ona - cała na biało ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety grubsza o jakieś 40kg niż ją sobie wyobrażałem. Chwilę zastanawiałem się jak wymiksować się z tego wieloryba xD No i ostatecznie wymyśliłem, zasugerowałem że idziemy na Mariacką (imprezowa ulica Katowic), usiądziemy sobie i pogadamy. Zeszliśmy do przejścia podziemnego, po czym powiedziałem "w sumie podjedźmy na zapiekanki do Bistra Bzik (bistro po rewolucji Magdy Gesler, w drugą stronę niż Mariacka - przyp. Janko29), słychać, że właśnie jedzie tramwaj". No i sruuuu pobiegłem po schodach do góry, wbiegłem do tramwaju i zgadnijcie co


#bekazgrubasow
  • 129
  • Odpowiedz
@kill3rs4: No właśnie nie. Co powiedzieć? Przecież oboje wiedzieli co jest grane, że ona zataiła, a on został oszukany. Liczyła na to, że to przełknie, a ciekawe czy ona by przełknęła jakby się umówiła z chadem, a by przyszedł zakolak 1,60cm. No proste, że nie!
  • Odpowiedz
@kill3rs4: Ja należę raczej do osób gburowatych, więc zapewne bym jej powiedział "co ty sobie jaja robisz ze mnie, czy o #!$%@? chodzi?" i poszedł. Może by się następnym razem zastanowiła, zanim kogoś znowu oszuka. Bo tak - to jest oszukiwanie i marnowanie cudzego czasu.
  • Odpowiedz
@Janko29: tez miałem sytuacje podobna. Byłem na 1 i ostatniej randce z tindera, dziewczyna ładna i fajnie się pisało. Spotkaliśmy się w galerii i jak ją tylko ujrzałem zauwazylem ze jej rozmiar jest 2-3x większy niż na zdjęciach. No #!$%@? zbladłem. Przesiedziałem 10min i nie słuchałem co ona #!$%@? tylko jak stad uciec xD przysięgam nie pamietam żadnego słowa co mowila xD wpadłem na pomysł że będę udawał ze brat do
  • Odpowiedz
@kris27: @Janko29: mnie taka baleronica na chate zaprosiła juz na pierwszym spotkaniu. Na zdjeciach sport/ pakernia/ siatkówka. Otwieram drzwi i widzę jej siostrę- z 15kg grubszą... a nie, to ona. No #!$%@? mnie strzelił wewnątrz ale z grzeczności 2 piwa spiłem i #!$%@?łem ze stanowiska. Zdjęcia były robione 2 lat wstecz. Dziękuję, dobranoc.
  • Odpowiedz
@kochamajfony: Dobrze, ze Ty jako elita masz jedyna słuszna racje. Typ zrobił jak chciał, co Cię to XD
Świat nie jest taki jak myślisz, ani taki jakbyś chciał i nie warto się tym przejmować. Życzę miłego dnia i smacznej kawusi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Janko29: na co te je..ne grubasy liczą z ukrywaniem dodatkowych 50kg? Ile razy ona musiala słuchać że oszukała albo ktoś jej uciekł do tramwaju. Nie lepiej sobie oszczędzić upokorzen i zrobić real foto?
  • Odpowiedz
@Janko29:
Miałem podobną sytuacje z dziewczyną większych gabarytów, na zdjęciach tak jakby 15kg lżejsza xD jednak wtedy zachowywałem się jak grzeczny białorycerz i na całym spotkaniu nie dałem po sobie poznać, że czuję się oszukany.
Widać było, że się dobrze ze mną czuje, nawet na samym końcu chciała mnie pocałować ale tego już było dla mnie za wiele.
Potem na snapie się pytała dlaczego jej nie pocałowałem, to jej wkręciłem że
  • Odpowiedz