Wpis z mikrobloga

Spotkałem się wczoraj z dziewczyną z #tinder. Na zdjęciach ładna (chociaż foty z góry, wyjadacze mogą się domyślać o co chodzi), mega inteligentna jak na tinderowe standardy z rozmowy. Umówiliśmy się w centrum #katowice przy rondzie. Przyjechałem, zaparkowałem za Spodkiem i resztę drogi pokonałem pieszo. Czekałem przy przystankach w umówionym miejscu. No i nadchodzi ona - cała na biało ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety grubsza o jakieś 40kg niż ją sobie wyobrażałem. Chwilę zastanawiałem się jak wymiksować się z tego wieloryba xD No i ostatecznie wymyśliłem, zasugerowałem że idziemy na Mariacką (imprezowa ulica Katowic), usiądziemy sobie i pogadamy. Zeszliśmy do przejścia podziemnego, po czym powiedziałem "w sumie podjedźmy na zapiekanki do Bistra Bzik (bistro po rewolucji Magdy Gesler, w drugą stronę niż Mariacka - przyp. Janko29), słychać, że właśnie jedzie tramwaj". No i sruuuu pobiegłem po schodach do góry, wbiegłem do tramwaju i zgadnijcie co


#bekazgrubasow
  • 129
  • Odpowiedz
@Janko29: Plan niezły. Tylko czemu po prostu nie powiedziałeś jej na dzień dobry, że czujesz się oszukany i żegnam? Serio, to nie takie trudne, nie musiałbyś niczego wymyślać i wróciłbyś jak biały inteligentny człowiek do samochodu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Janko29: ogólnie troche się zaśmiałem, choć nie powinienem. Ale i tak lepiej by wyszło jakbyś ja #!$%@?, że cię oszukała, może coś by do niej dotarlo, a tak to pewnie pomyśli, że raczej z tobą jest coś nie tak
  • Odpowiedz
@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: nie mówię, ze nie. Jestem jednak skłonna się założyć ze pytanie z jego strony o wagę nie padło XD Ktoś sobie wyobraża, ze laska chuda bo same zdjęcia twarzy, a potem zdziwienie i oszukany XD Jeśli ktokolwiek oszukuje w tej kwestii to słabo i warto to konfrontować, ale często są to jakieś wyobrażenia a potem jest pikachuface.jpg :D
  • Odpowiedz
@Janko29: To mniej więcej tak jakbyś poszedł z dziewczyną do knajpy, ona uznała że jesteś przegrywem i wyszła w trakcie do łazienki i już nie wróciła. Ten sam poziom.
  • Odpowiedz