Wpis z mikrobloga

Spotkałem się wczoraj z dziewczyną z #tinder. Na zdjęciach ładna (chociaż foty z góry, wyjadacze mogą się domyślać o co chodzi), mega inteligentna jak na tinderowe standardy z rozmowy. Umówiliśmy się w centrum #katowice przy rondzie. Przyjechałem, zaparkowałem za Spodkiem i resztę drogi pokonałem pieszo. Czekałem przy przystankach w umówionym miejscu. No i nadchodzi ona - cała na biało ( ͡° ͜ʖ ͡°) niestety grubsza o jakieś 40kg niż ją sobie wyobrażałem. Chwilę zastanawiałem się jak wymiksować się z tego wieloryba xD No i ostatecznie wymyśliłem, zasugerowałem że idziemy na Mariacką (imprezowa ulica Katowic), usiądziemy sobie i pogadamy. Zeszliśmy do przejścia podziemnego, po czym powiedziałem "w sumie podjedźmy na zapiekanki do Bistra Bzik (bistro po rewolucji Magdy Gesler, w drugą stronę niż Mariacka - przyp. Janko29), słychać, że właśnie jedzie tramwaj". No i sruuuu pobiegłem po schodach do góry, wbiegłem do tramwaju i zgadnijcie co


#bekazgrubasow
  • 129
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Plan niezły. Tylko czemu po prostu nie powiedziałeś jej na dzień dobry, że czujesz się oszukany i żegnam? Serio, to nie takie trudne, nie musiałbyś niczego wymyślać i wróciłbyś jak biały inteligentny człowiek do samochodu.


@kochamajfony: ale takto nie zmusiłby jej do odrobiny truchtu w kierunku tramwaju... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kochamajfony: bo w internecie każdy ma odwagę i cwaniakuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale żeby komuś na żywo w twarz powiedzieć prawdę, nawet taką najgorszą, to niestety tylko nieliczni tak potrafią ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Janko29: jaki zjeb. Jak zdjęcia z góry to wiadomo, że wieloryb, mogłeś napisać, żeby wysłała ci zdjęcia figury i najwyżej elo. Ale nie, wykopek musiał zrobić akcję i hehe pochwalić się na mirko za plusy. W sumie to cuck jesteś bo straciłeś na nią czas i pieniądze potrzebne na dojazd.
  • Odpowiedz
Laski broniace tego grubasa. Ogarnijcie sie. To nie OP jest tu winny tylko ona oszukujac go. Swoim oszustwem stracila jego czas a on mialby jeszcze jej poswiecac pol godziny aby nie bylo jej smutno?
  • Odpowiedz
@Janko29 co prawda nie byly to jescze czasy tindera ale przyszło mi sie spotkac z pewną dziewczyną, była taka 4/10 ale miała ze soba fajna kolezanke, takze mogl byc ciekawy obrot spraw.. poszlismy na plaże bo to lato było.. jak się rozebrała to myslalem ze pawia #!$%@?. Zaniedbana w #!$%@?, automatycznie zrobilo sie 2/10 odrost na nogach, wlosy pod pachami, cera jakas syfiasta.. juz nawet nie chciałem kombinować aby jej koleżanke
  • Odpowiedz
@arteria: 2019, a ludzie odpisują na poważnie i skaczą na krześle ze złości do pasty XDDDDDDDDDD jakbym Ci podsunął świstek na 20 letnie okres bycia niewolnikiem, to też byś mi machnęła podpis?
  • Odpowiedz