Wpis z mikrobloga

@Samulem: I zaklinowanie się ekipami na schodach gdzie granaty leciały w tysiącach sztuk, tak że karta graficzna się dławiła. A i typki co w tekstury wchodzili i C4 zabijali
  • Odpowiedz
@lenovo99: Ja wspominam z rozrzewnieniem Wolfensteina ET gdzie nawet mieliśmy pozwolenie wychowawczyni w gimbazie żeby zrobić zrzutke na klasowy serwer, a tu już opłakują jakieś BF3 które wyszło calkiem niedawno. Ale ten czas to smród ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Plp_: 2011 rok, wiesz dla chłopaka który był wtedy na przełomie gimnazjum/technikum czas zapieprzał strasznie szybko i tyle zmian w życiu że mam wrażenie jakby to było ponad dekadę temu
  • Odpowiedz
@Samulem: ja wiem że gra żyje- w przeciwieństwie BF3 wolfenstein nie ma "centralnego" serwera więc nie da się go od tak "wyłączyć", ale ostatnio probowałem grać i to jest już zupełnie co innego- trudno znaleźć serwer bez jakichś idiotycznych map, modów i skórek, a jak już sie trafi to nokogo nie ma. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@lenovo99 chyba najlepszy bf, w jakiego grałem, pamiętam jaki szok przeżyłem jak z wersji PS3 przesiadłem się na wersję PS4. Cudo, po prostu cudo. Pozdrawiam klan Polish Power Team, może również ktoś to czyta? Do dziś miło wspominam meeting w Łodzi
  • Odpowiedz