Wpis z mikrobloga

@robert5502: ach te fejki. Ach te lekcje religii i katechezy nieobowiązkowe, na które obowiązkowo posyłane są lewackie dzieci, a lewaccy rodzice brandzlują się do treści z katechizmów. Ludki, weźcie się puknijcie w głowę.
  • Odpowiedz
@robert5502: Chodziłem na katechezy od podstawówki do szkoły średniej. W szkole sredniej uczeń mógłby tak odpisać, ale nie odpisywał, gdyż kto nie chciał na religię nie chodził. W podstawówce - nikt tak nie napisał. Po pytaniach widać, że to katecheza wczesnoszkolna, może 2 może 4 klasa.

Nie wiem, kogo bawią te fejki.
  • Odpowiedz
@Jarek_Bzoma: Ksiądz który uczył mnie religii w liceum pod byle pretekstem obmacywał i przyciskał do siebie dziewczyny z mojej klasy a o Izraelitach zarówno w kontekście biblijnym jak i współczesnym mówił per "żydki". Zagroziłem mu w--------m - tyle mogłem zrobić jako nastolatek i jego uczeń, reszta klasy nie zrobiła nic. Pomogło - sam sie mocno zdziwiłem.
  • Odpowiedz
@BajaScorpions: To miło, tak trzymaj. Aczkolwiek zastanawia mnie słowo żydki. Jesteś pewny, że nie Żydki? Generalnie jest to zdrobnienie od słowa: Żydzi. W jaki sposób wypowiadał on zgłoskę "ż" że słyszałeś ją z małej litery? Aha, molestowanko mogłeś zgłosić. Mogłeś. A tak dopusciłeś sie krycia przęstępcy, i nie ma dowodu, że sobie tego nie wyssałeś

  • Odpowiedz
@Jarek_Bzoma: Miałem naście lat, na sali było prawie 30 innych osób a szkoła czy rodzice g---o by z tym zrobili (nie wiesz ile mam lat i który był rok). Mam czyste sumienie, usadziłem gada. Trolling o małej literze i zdrobnieniu daruj sobie.
  • Odpowiedz
@Jarek_Bzoma: Według arcybiskupa Michalika jak się poskarżysz że klecha wsadzał ci gdzieś swoje pęto to jesteś winny grzechu, więc naturalnie zakładam że trzeba brać i nie narzekać, a skoro księża są posłannikami Boga to trzeba robić co mówią
  • Odpowiedz
@Jarek_Bzoma: Tworzysz jakieś przedziwne konstrukty myślowe: uczeń zapisany na religie, nie może dojśc do wniosku - i nie może tego napisać na sprawdzianie z religii - ze czlowiek powstal w wyniku ewolucji. Przyznam, ze nie jedne "zlote" myśli katolikow już tu czytałem, ale z takimi glupotami spotykam się pierwszy raz
  • Odpowiedz