Wpis z mikrobloga

Wczoraj gadałem z kolegą który dość często umawia się z różowymi i to nawet całkiem ładnymi. Z tym że on ma 21 lat, jest niski bo chyba 165cm i mocne 4/10. Mimo to, że jest tak niski i chyba wazy z 50 kg, ciągle się z kimś umawia. Zapytałem go jakim cudem, to mi odpowiedział że zaprasza różowe na FB, jak przyjmie to zaczyna pisać, jak nie to leci dalej. Kurła, przecież to jest strasznie cringowe i wychodzi on wtedy na creepa. Musiałbym się wyzbyć wstydu i resztek godności żeby tak robić. Chyba, że się mylę i wszystko jest portalem randkowych jeśli jesteś wystarczająco odważny? Albo głupi xD rozwala mnie to, że on serio co chwilę jakaś wyrywa, choć zdarzają się niepowodzenia. Glupsi chyba mają łatwiej, #rozowepaski powiedzcie że dobrze myślę, że takie pisanie to cringe do potęgi
#tinder #podrywajzwykopem #facebook
#badoo
  • 27
@JEST-SUPER: No właśnie o tym mówię. Wyzbył się wstydu i zaprasza jak leci. Myślę czy w tym szaleństwie jest metoda, bo jednak mu różowe odpisują i się z nimi spotyka, to nic że z 90% nic nie wychodzi, ale sam fakt że działa.
@JanczuPL: Nie czepiaj się wzrostu. Osobiście lubię mężczyzn koło 170 cm. Wolę patrzeć w oczy jak na owłosiony tors.
Tu nie ma nic czego on mógłby wstydzić się. Z każdym podrywem wzrasta jego pewność siebie. Kto wie, gdzie będzie za kilka lat. A Ty być może dalej w tym samym miejscu.