Wpis z mikrobloga

Wczoraj gadałem z kolegą który dość często umawia się z różowymi i to nawet całkiem ładnymi. Z tym że on ma 21 lat, jest niski bo chyba 165cm i mocne 4/10. Mimo to, że jest tak niski i chyba wazy z 50 kg, ciągle się z kimś umawia. Zapytałem go jakim cudem, to mi odpowiedział że zaprasza różowe na FB, jak przyjmie to zaczyna pisać, jak nie to leci dalej. Kurła, przecież to jest strasznie cringowe i wychodzi on wtedy na creepa. Musiałbym się wyzbyć wstydu i resztek godności żeby tak robić. Chyba, że się mylę i wszystko jest portalem randkowych jeśli jesteś wystarczająco odważny? Albo głupi xD rozwala mnie to, że on serio co chwilę jakaś wyrywa, choć zdarzają się niepowodzenia. Glupsi chyba mają łatwiej, #rozowepaski powiedzcie że dobrze myślę, że takie pisanie to cringe do potęgi
#tinder #podrywajzwykopem #facebook
#badoo
  • 27
  • Odpowiedz
@So_Czysta: Przecież to nie jego wina że ma taki wzrost. Wiesz ile razy został zablokowany tylko po tym, jak napisał dziewczynie ile ma cm wzrostu? Ja mu nawet współczuje, bo swiat w tej kwestii jest okrutny
  • Odpowiedz
@So_Czysta: Wyrywa to dużo powiedziane. Raczej nawiązuje kontakt który kończy się na 1 randce xD No bo jest niski, to przekreśla go już na starcie u większości rozowych. Co mam pisać że jest wysoki skoro ma 160 cm z groszem, waży 50 kg i w pracy nie jest w stanie podnieść jednego bispola bo waży połowę jego wagi? Nawet kierownik z niego ciśnie. Ma problemy z wymowa, ciężko go zrozumieć,
  • Odpowiedz
  • 0
@JanczuPL dlaczego uważasz że wyzbył się godności? On działa a Ty stoisz w miejscu i marudzisz. Znam wiele lasek wolacych tych niższych, jedna na prawie 195 a facet 153 i są ze sobą od ponad 8 lat. Wykop popsuł Ci troszkę głowę. A zadanie jest czymś zwykłym wcześniej ludzie robili to w barze teraz na FB ¯_(ツ)_/¯

A laski go odrzucają bo tak jednak po milionowym spotkaniu on będzie pewny siebie
  • Odpowiedz
  • 0
@JanczuPL już jesteś więc nic tego nie zmieni. Chyba że wyglądasz jak golum to wtedy na pewno będzie gorzej.

A facet też raczej nie zagaduje część mala to do czegoś się odnosi. Typu ma dziewczyna zdjęcie gór to o górach itp.
  • Odpowiedz