Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam kochani moi mili moi. Trafiając na ten wpis tkneło mnie do opisania moich doświadczeń. https://www.wykop.pl/wpis/45210997/anonimowemirkowyznania-anonimowemirkowyznania-mirk/. Jakiś czas temu mialem konta na kilku portalach społecznościowy, w tym też na typowo nastawionych na seks. Żadną nowoscią nie jest, że ludzie zdradzają, ale jakie moje ździwienie było jak po upływie +/- godziny rozpoznałem kilka p0lek z badoo i podobnych portali. Dwie były już nawet po ślubie, w tym jedna miesiąc. Większość była zainteresowana seksem za kasę, jedna tylko szukała dodatkowego bolca. Już pomijając kwestie moralne, to poziom idiotyzmu tych p0lek jest porażający. Praktycznie brak dbania o dyskrecję i to przy robieniu czegoś takiego, zdradzając przy tym partnerów. Popisałem sobie z częścią tych worków na spermę i w ogóle nie przejmują się tym co robią. Jedna stwierdziła, że jej związek jest na tyle mocny, że przetrwa wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°). Teraz takie pytanie do Was, jak byście rozegrali etap powiadomienia nieświadomych niczego Mirków. Najlepszym sposobem myślę, że byłoby umówienie takiej delikwentki z niebieskim. Tylko biorąc pod uwagę, że część z nich może być zaślepiona miłością do swoich niewiast, to też mogą zadawać pytania różowym chwilę po otrzymaniu informacji. A wtedy wiadomo, że albo usunie konto albo tłumaczenia w stylu, że ktoś założył profil i wrzucił jej zdjęcia specjalnie( ͡° ͜ʖ ͡°)

#datezone #zwiazki #zdrada #bolecnaboku #p0lka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 10
Jedna stwierdziła, że jej związek jest na tyle mocny, że przetrwa wszystko


w sensie ma go za takiego frajera, że nawet jakby komuś #!$%@?ła kolbę na jego oczach to zachowałby się jak "prawdziwy mężczyzna" i jej wybaczył XD

jak byście rozegrali etap powiadomienia nieświadomych niczego Mirków.


@AnonimoweMirkoWyznania: anonimowo wyślij screeny z rozmów dla własnej zabawy, niech giną. Chociaż spektakularnych efektów to bym się nie spodziewał, raczej ich związki "przetrwają wszystko". Szlaufy
wolny: @AnonimoweMirkoWyznania: No i niestety ale muszę ci zrobić wake-up call. Niektóre małżeństwa o tym wiedzą i sobie pozwalają. Z moja żoną mamy tak że ona może spać z kim chce i ja też. Silne związki bazują się na zrozumieniu i na wspólnym celu, a nie na jakimś 2 godzinnym numerku... Dorośniesz to zobaczysz.

Znam też pary gdzie dziewczyna dorabia na webcam. Mąż popiera bo żona zarabia na tych #
OP: Jeśli chodzi o wysłanie zarzutów z rozmów to oczywiście jest to jakieś wyjście. Ale tak jak pisałem, to że nie dbają o względną anonimowość, to nie znaczy że nie ukrecą niebieskiego jakąś bajeczką (( ͡º ͜ʖ͡º). Też warto wspomnieć, że wchodziłem w rozmowy z nimi i odpowiadały również o swoich "klientach". Większość z nich jak nie trudno się domyślić to typowi Janusze, ale też spora