Wpis z mikrobloga

@Megawonsz_dziewienc: każdy ma swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°) dla mnie takie auta są upośledzone, bo nie nadają się do jazdy. Sam też lubię wrzucić niższy, sztywniejszy zawias, żeby to lepiej jechało i (moim zdaniem wyglądało) wyglądało, ale goście wspomnieni na górze mówią wtedy, że samochód jest koza i wgl nie wygląda xD a potem przychodzi ktoś kto ma całkiem #!$%@? w to i na seryjnym zawieszeniu jeździ
@Megawonsz_dziewienc: no to zależy o ile obniżysz. Jak do zwykłego samochodu wrzucisz jakieś -30 czy -40 to wielkiej różnicy w użytkowaniu nie zobaczysz, a samochód wygląda imo lepiej. A takie kładzenie auta na glebie to dla mnie upośledzenie samochodu, ale są ludzie co się tym jarają, ale jak z kimś takim jadę to zawsze myślę, że mnie by #!$%@? strzelił przy takiej jeździe xD
Zloty to tez dobry temat - samochodziarze zjezdzaja sie w jedno miejsce i parkuja, a potem chodza miedzy tymi samochodami xD Wyobrazacie sobie cos takiego, tylko z fanami telefonow komorkowych? Mozna by wynajac np sale gimnastyczna i wstawic do niej lawki - zajawkowicze przynosiliby swoje telefony, kladli na lawkach a potem chodzili i je ogladali. Tylko wiadomo nie „za nowe”, bo by sie organizator obrazil, jak kiedys typy od Youngtimer Warsaw xD