Wpis z mikrobloga

A w zlotach i spotach chodzi głównie o spotkanie z ludźmi o podobnej pasji, namiot/grill, dookoła same ciekawe projekty, historie, które za tym idą... Auta które ktoś po godzinach tworzy w zaciszu własnego garażu we własnych możliwościach, ponieważ sprawia mu to ogromną satysfakcję..
Nie zrozumiem nigdy tego #!$%@? się na siłę do wszystkiego i brania 'swojego' punktu widzenia za pewnik.. jak ktoś chętny na dyskusję zapraszam!
  • Odpowiedz
@skandal01: a ja w sumie lubię #!$%@? modyfikacje, stoisz w korku, dookoła same czarne/białe/szare codzienne auta a tu stoi #!$%@? pomarańczowa miata na glebie. Po prostu gęba mi się sama cieszy na taki widok.
  • Odpowiedz
@skandal01: Miej 20 tys. na samochód.
Kup gówno za 10 tys.
Resztę wydaj na tjjjuning.
Miej odmalowane, przerdzewiałe, stare gówno ale z dobry... głośnymi głośnikami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jeździłem nieraz samochodami znajomych które były tak nisko, że pootwierały im się podłużnice od przycierania - pomimo to nigdy nie miałem problemów z jeżdżeniem po mieście XD
  • Odpowiedz
@Megawonsz_dziewienc: O to właśnie chodzi. Gruza nie szkoda, można nim nawet pole orać.

Ludzie w te samochody nie inwestują na lata.
głównie e36 ma przejeździć bokiem całą zimę i rozwalić się na drzewie.

Jak już się rozwali to wyciągasz felgi za 3/4k, gwint ta śmietnixa, hydro i kierownice (czy co tam jeszcze masz). To co zostało sprzedajesz na części, resztę na złom i kupujesz następnego gruza do którego wkładasz w/w rzeczy.
  • Odpowiedz