Wpis z mikrobloga

Czy nie ma już na świecie facetów z którymi można zwyczajnie pogadać o kosmosie, życiu pozaziemskim, życiu wśród ludzi, sprawach damsko męskich na tematy filozoficzne, o podobieństwie Indian do Azjatów, o twarzach zawartych w kształcie samochodów, o poglądach o życiu i sensie życia?

Sami materialistyczni pragmatycy, których interesuje tylko seks, dupa, mecz, pierdoły, jak lizać doope szefowi żeby dostać więcej hajsu, jak zarobić na nowe rodzinne kombi mimo że stare jest jeszcze na chodzie czy 10 remont w ciągu 5 lat bo po co wydawać hajs na rozwój osobisty i pasje jak można wydać na kilkakrotne zmienianie czegoś co jest dobre bo "znudziło się", czy też o grach?

Bo nie ważne jest to, czy to możliwe by seks roboty się zbuntowały i powstała rewolucja. Najważniejsze jest to, że trzeba zmienić pościel przed świętami i zamieść chodnik.

#gownowpis #niewiemjaktootagowac #zalesie #przegryw #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #hobby #zainteresowania #wykop #filozofia
  • 149
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: Czy nie ma już na świecie kobiet z którymi można zwyczajnie pogadać o kosmosie, życiu pozaziemskim, życiu wśród ludzi, sprawach damsko męskich na tematy filozoficzne, o podobieństwie Indian do Azjatów, o twarzach zawartych w kształcie samochodów, o poglądach o życiu i sensie życia?
  • Odpowiedz
@Passarinho:

No ok. Może mój.

Tak samo jak problemem wykopków jest to że różowych takich nie ma , bo na żadną nie trafili (szukając na tinderze xd ) więc uznali że różowe to. pustaki bez charakteru służące do ruchania.
  • Odpowiedz
@BloodyMassacre26: Uważam, że ciężko zbudować taką relację. Np. ja chętnie gadałbym o takich rzeczach, a zwykłego small-talka nie umiem, nie cieszy mnie gadanie o dupie maryny i wole po prostu siedzieć cicho. A z drugiej strony nie zacznę sobie gadać o tematach ciekawych, nietuzinkowych z drugą osobą od tak bo jestem osobą nieśmiałą i boję się, że wyjdę na creepa czy coś w tym stylu.
  • Odpowiedz
@mirkw88d: @mirkw88d: tego nie wiem, mam coś do napisania na studia. Jak to się oblicza?

@Passarinho:
Większość przegrywow z braku znajomych ma dużo czasu więc zajmują umysł czytaniem. Różowe są na tyle rozchwytywane za mają na to mniej czasu.
Jednak jak już trafię na takiego niebieskiego to chłonę jak gąbka wiedzę z historii i dzielę się z nim wiedzą z biologii.
  • Odpowiedz