Wpis z mikrobloga

@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Przecież wielu mężczyzn specjalnie bierze kobiety mniej inteligentne po to by mu nie weszły na głowę i by go nie zawstydziły przy znajomych i by mogli czuć się potrzebni w opiece nad nią. Dziewczyna z którą randkowałem sprzedawała tulipany na pól etatu i nie przesadzało mi to, a rozstaliśmy się, bo jednak straciła mną zainteresowanie. Przecież nie randkowałbym z Panią kierownik, bo hipergamia kobiet. Wystarczy, że jesteś średnia i na
  • Odpowiedz
@januszdoe chodzi o łatwiejszy start, a widzę wpisy z #!$%@? o pracy za granicą i mieszkaniem, żeby inni wzięli się za siebie xD. Co jest oczywista mitomania i jak ktoś twierdzi, że łatwiejszy start dużo nie daje, to niech się jebnie w łeb.
  • Odpowiedz
@imajoke: co to za problem znalezc dobrze platna prace, do ktorej nie jest potrzebne wyksztalcenie, a doswiadczenie w branzy, ktore mozna zdobyc zamiast studiow? Wcale nie mam na mysli pracy fizycznej.
  • Odpowiedz
@imajoke: kazdego zycie jest inne. Ja sam doszedlem do programista 15k i w ogole, ale potem przyszla depresja i #!$%@? bombki strzelil.
Pozatym nikt sam nigdy nie doszedl do bogactwa, bo zadna osoba w wieku 0-10 by sobie nie poradzila bez opieki. Zawsze ktos pomaga. Znajomosci to tez pomoc, a sa czesto najwazniejsze.
  • Odpowiedz
@imajoke: Nie skończyłem studiów. Angielski znam słabo, ale dogadam się z innymi. Pracuję jako programista15k dla zagranicznej firmy. Da się. Miałem dużo szczęścia, ale szczęście też trzeba umieć sobie zorganizować.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@imajoke: każdy z was małe #!$%@?, o ile nie jesteście z Ukrainy, posiada paszport EU, która obecnie przynajmniej 2x bardziej zasługuje na miano 'land od opportunities' niż mityczna Ameryka lat 80. Najwyższy poziom życia na świecie w zasięgu ręki - jako robol możesz mieć wszystko czego ci potrzeba; jak będzie ci się chciało uczyć, oszczędzać i masz głowę na karku, to w czasie krótszym niż jedno pokolenie możesz z przeciętniaka stać
  • Odpowiedz
@Xvenowski: Jak się dba tak się ma. Jak ma się predyspozycje do słabego wzroku to od 5 roku życia lata się w okularach. Ja w wieku 24 mam sokoli wzrok, moj ojciec zaczął nosić okulary ale tylko do czytania od 50roku. Jak się nie spawa bez przyłbicy to raczej niski ma to stosunek do utraty wzroku.
  • Odpowiedz
@Darknes17: Gorzej jak twoi rodzice mają #!$%@? w twój wzrok gdy jesteś dzieckiem i masz np. niedowidzenie które można skutecznie leczyć tylko u małych dzieci( )
  • Odpowiedz
@Szolim: kierowca tira i klasa średnia XD Chyba wg ukraińskich standardów. A poza tym wystarczy, że masz problemy ze wzrokiem i już odpada jakakolwiek praca w transporcie.

@buczubuczu: : to kierowcy nie mogą już nosić okularów? Pierwsze słyszę. Z resztą, jak coś ze wzrokiem nie gra, to zawsze można po prostu iść do lekarza i się zbadać, a nie liczyć, że samo przejdzie xD


@buczubuczu:
bo bieda to stan
  • Odpowiedz
@elniks: #!$%@? na samozatrudnieniu 6 dni w tygodniu + rób zaoczne studia w pocie czoła. Bądź wyzywany od nierobów przez anonów z wykopu, bo wrzuciłeś mema (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz