Wpis z mikrobloga

Największa stacja radiowa, prime time, mnóstwo ludzi słucha audycji w zakładach pracy i samochodach. Za cztery dni rozpoczyna się kadencja nowego sejmu. O czym porozmawiasz z politykiem?


#polityka #konfederacja #4konserwy #neuropa #rmffm
L3stko - Największa stacja radiowa, prime time, mnóstwo ludzi słucha audycji w zakład...
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@L3stko: Wysłuchałeś kilkadziesiąt wywiadów Mazurka i jest tym zaskoczony? Przecież nawet była Konfederatka Kaja Godek została w taki sam sposób potraktowana. Jak dla mnie zero zaskoczenia. Skupił się na kwestiach światopoglądowych, bo tam najłatwiej Bosaka wypunktować i tyle.
  • Odpowiedz
@Volki: no i bardzo podobny system zastosował do Bosaka, sprawy bieżące (maszerowanie), sprawy osobiste (gdzie i czy pracował) i sprawy, które mogą wyprowadzić z równowagi (geje, mięso i zwierzęta futerkowe)
  • Odpowiedz
@L3stko: Zależy w zasadzie co miało mu wyjść, bo tak naprawdę w sprawach światopoglądowych ciężko wykazać, że ktoś się myli, ale można wyeksponować słuchaczom z kim mają do czynienia. Wiem, że dla Ciebie te teksty o obnoszących się gejach, tłumaczenie się z żydowskiego przodka albo dostrzeganie pozytywnych stron wandalizmu to bzdety, ale dla części osób to nie jest normalna postawa.
  • Odpowiedz
  • 1
@Magnolia-Fan xD

Jakie bieżące? Różaniec to sprawy bieżące? Logo marszu to sprawy bieżące? Bosak nie organizuje nawet tego marszu, zresztą logo z pięścią nie jest oficjalnym plakatem marszu.
Co mają sprawy osobiste do działalności politycznej?
Pytanie o możliwość bycia geja na marszu to też bieżące sprawy? xD

Weź już kończ.
  • Odpowiedz
  • 1
@Magnolia-Fan A co ma jedno z drugim wspólnego?

Idąc twoim bezsensownym tokiem myślenia, mogę odpowiedzieć, że Mazurek pytał Nitrasa o ambicje polityczne xD xD
  • Odpowiedz