Wpis z mikrobloga

Największa stacja radiowa, prime time, mnóstwo ludzi słucha audycji w zakładach pracy i samochodach. Za cztery dni rozpoczyna się kadencja nowego sejmu. O czym porozmawiasz z politykiem?


#polityka #konfederacja #4konserwy #neuropa #rmffm
L3stko - Największa stacja radiowa, prime time, mnóstwo ludzi słucha audycji w zakład...
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Magnolia-Fan: lubię słuchać Mazurka ale w tym wywiadzie nie był tym Mazurkiem jakiego znam. Ta rozmowa była zwyczajnie słaba, jałowa dyskusja o niczym. Przypomnę że stacja RMF reklamowała sloganem "Spróbujemy się tez dowiedzieć, jaką rolę w nowym Sejmie widzą dla siebie posłowie Konfederacji." Wskaż mi proszę, w którym miejscu redaktor Mazurek próbował dowiedzieć się jaką rolę w nowym sejmie widzą dla siebie posłowie Konfederacji?
  • Odpowiedz
lubię słuchać Mazurka ale w tym wywiadzie nie był tym Mazurkiem jakiego znam. Ta rozmowa była zwyczajnie słaba, jałowa dyskusja o niczym.


@L3stko: bo rzucał złośliwościami do gościa, którego lubisz a nie próbował się dowiedzieć jaką rolę w sejmie widzą sobie posłowie konfy, bo nie jest ich rzecznikiem i z tego co zauważyłem to alergicznie reaguje na słowotok, którym uraczył go Bosak
  • Odpowiedz
@Magnolia-Fan: moje sympatie czy antypatie nie mają tu znaczenia. Oceniam ten wywiad przez pryzmat kilkudziesięciu innych, które wysłuchałem. Redaktor Mazurek był chamski, nie pozwalał się wypowiedzieć i w końcu pytał o rzeczy kompletnie nieistotne. Tajemnice różańca? Czy Szewacha Weisa pytał o obrzezanie?
Sami reklamowali audycję tymi słowami więc nie wyjeżdżaj z rzecznikowaniem.
  • Odpowiedz
Redaktor Mazurek był chamski, nie pozwalał się wypowiedzieć i w końcu pytał o rzeczy kompletnie nieistotne.


@L3stko: czyli klasyka Mazurka, która nigdy konfie nie przeszkadzała jak dotyczyła innych xD Zauważ, że z czynnymi politykami rozmawia inaczej niż z emerytami. Porównaj sobie jego rozmowy z Millerem zanim postanowił kandydować na europosła i po tym fakcie
  • Odpowiedz
Wskaż mi proszę, w którym miejscu redaktor Mazurek próbował dowiedzieć się jaką rolę w nowym sejmie widzą dla siebie posłowie Konfederacji?


@L3stko: Mam takie same zdanie wywiad z du.... szkoda że jeszcze o pielgrzymkach nie rozmawiali.
  • Odpowiedz
  • 5
@Magnolia-Fan Włączam sobie dyskusję z Nitrasem:
- Tusk
- prawybory na prezydenta
- kary pieniężne dla Nitrasa
- opresyjny reżim wobec dziennikarzy za rządów PO
- pytanie: jakie ma Pan ambicje
  • Odpowiedz
@Volki: bo taki ma styl, że szuka tematu, którym może wyprowadzić rozmówcę z równowagi, na serio dziwi mnie, że akurat w przypadku Bosaka to zbrodnia, jak ze Świrskim rozmawiał to nikt nie bronił PFN
  • Odpowiedz
  • 3
@Magnolia-Fan Podałeś przykład. Ja sprawdzam. Gówno prawda.

Mazurek pokazuje gówniany poziom. Widać, że jesteś przyzwyczajony do debilnych utarczek i uważasz to za profesjonalny poziom dyskusji. xD
  • Odpowiedz