Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 436
- W wieku 4 lat nauczyłeś się czytać i pisać, wszyscy mówią jakim to jesteś cudownym dzieckiem
- Jesteś głodny wiedzy, ciągle tylko pragniesz czytać nowe bajki
- W podstawówce wygrywasz wszystkie konkursy polonistyczne
- W gimnazjum zdajesz sobie sprawę, że kręcą cię przedmioty humanistyczne
- Idziesz do najlepszego liceum w mieście na humana
- Przez 3 lata ciągle czytasz książki i piszesz prace
- Cały czas jesteś najlepszy i zadziwiasz nauczycieli
- Maturę z rozszerzonego polskiego piszesz na 94%
- Idziesz na dziennikarstwo do najlepszej uczelni w kraju
- Przez 5 lat piszesz mnóstwo prac i chłoniesz ogromne pokłady wiedzy
- Przechodzisz gładko przez wszystkie egzaminy
- W końcu kończysz studia i czujesz że świat stoi przed tobą otworem
- Kończysz jako dziennikarz pudelka piszący o jakimś typie, który goli włosy w nosie

#heheszki #pasta
tusk - - W wieku 4 lat nauczyłeś się czytać i pisać, wszyscy mówią jakim to jesteś cu...

źródło: comment_0GWN1iQlOHIQ08ab5hF34qAp7CBynmf4.jpg

Pobierz
  • 21
@tusk: Pamiętam jak liceum byłem wielkim fanem Jarka Jakimowicza. Oglądałem młode wilki chyba ze sto razy. Cały pokój miałem w jego plakatach. Chciałem być taki jak on, wyglądać jak on i mówić jak on.
Pewnego dnia zobaczyłem go jak jadł hamburgera w jednym z warszawskich maków. Wyrwałem kartkę z zeszytu i podszedłem do niego. Dukając poprosiłem o autograf, a on odwrócił się, popatrzył na mnie i żując bułkę odpowiedział tylko: "a
Pudelek ma więcej odwiedzin niż niektóre serwisy informacyjne, pewnie dziennikarze tam nie zarabiają głodowych stawek


@tusk: żebyś się nie zdziwił xd takie portale nastawione na kliki nie zatrudniają dziennikarzy, tylko ludzi którzy wypuszczają po kilka niskiej jakości tekstów dziennie. liczy się wyłącznie ilość, a nie jakość, tym bardziej że nie trzeba się na niczym zupełnie znać, żeby dla pudelka pisać, więc mogą żonglować stażystami jak tinderówki samcami.
@tusk: A na poważnie co to złego jest w usuwaniu włosów z nosa? Szedł na ważne spotkanie to chciał wyglądać dobrze ¯\_(ツ)_/¯

Następnym razem nich napiszą że przed spotkaniem z jakimś politykiem umył zęby. Rozumiecie? Mył zęby, beka w #!$%@? xDD