Wpis z mikrobloga

@TrzodaChlewna: pewnie jeszcze ze 420K, mówię dośc poważnie, ACZKOLWIEK gaz do tego silnika to średni temat. To silnik gamma z mechaniczną regulacją luzów zarowowych tzw. szklankami. Mechanicznie te silniki wytrzymują dużo, by nie mówić b. dużo, w Rosji sporo jest gości z przebiegami 500K+, ale gaz... to nie jest dobre połączenie i w tym silniku i z autem w ogóle (nie lubię gazu, nie przekonywać mnie, lubię przepłacać, jestem przegrywem i
@TrzodaChlewna: jak chcesz koreańskie auto z gazem - bo koreańskie polecam, podobnie jak Toyotę, ale T też nie do gazu, bo problem jak wyżej - to 1.2 albo 1.0 kappa. Tam jest regulacja hydrauliczna, tylko dobry olej co 10-15K i będzie fajnie. Też dobre jednostki.
@TrzodaChlewna: nie znam się na używanych - w sensie ceny, bez obrazy, ale kupuję nowe. Sam jednak mam pojęcie o autach, bo coś tam robię z autami ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tak jak wyżej. Cena jak cena. Do gazu jednak szukałbym albo Rio 1.2 lub i20 1.2.

Przy czym te silniki palą serio mało, zastanów się.
@TrzodaChlewna: 19k to trochę dużo. Chyba że auto jest w idealnym stanie i nie ma żadnych usterek. Pytanie też jaka wersja wyposażenia. Czy działa klima itp. osobiście raczej nie dałbym więcej niż 15 k.