Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
dostaliscie kiedys jakis komplement od kobiety? ja dostalem, raz w zyciu, w podstawowce kilkanascie lat temu i do dzisiaj go pamietam. a teraz sobie wyobrazcie, ze jestescie codziennie zalewani dziesiatkami, setkami wiadomosci od dziewczyn, jacy to nie jestescie piekni i zajebisci. a dokladnie tak jest w przypadku kobiet i spermiarzy. codziennie, na kazdym kroku zalewane sa komplementami i atencja. i tak latami. kazdemu by od czegos takiego #!$%@? i #p0lka to tego efekt. to spermiarze sa wszystkiemu winni i to im nalezy wypowiedziec wojne totalna. dopoki spermiarze beda istniec, dopoty sytuacja nie ulegnie zmianie i kreatur zwanymi #p0lka bedzie coraz wiecej. #przegryw
  • 21
@Lepper3001: Może nie komplement, ale zostałem zaczepiony przez jakąś na mieście w wieku 14 lat (zignorowałem) i 2-3 razy miałem jakieś tam wiadomości na fb, w których była ukazana chęć zapoznania. Jednak ja nie reaguję na takie rzeczy, ogólnie unikam jakichkolwiek znajomości, nie jest mi nikt w życiu potrzebny. i #!$%@? mam na czyjeś komplementy, a tu masz przykład.
Pobierz
źródło: comment_wlUJhR4aqTURXhlLYQbPJYuNJFOL21vf.jpg