Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
dostaliscie kiedys jakis komplement od kobiety? ja dostalem, raz w zyciu, w podstawowce kilkanascie lat temu i do dzisiaj go pamietam. a teraz sobie wyobrazcie, ze jestescie codziennie zalewani dziesiatkami, setkami wiadomosci od dziewczyn, jacy to nie jestescie piekni i zajebisci. a dokladnie tak jest w przypadku kobiet i spermiarzy. codziennie, na kazdym kroku zalewane sa komplementami i atencja. i tak latami. kazdemu by od czegos takiego #!$%@? i #p0lka to tego efekt. to spermiarze sa wszystkiemu winni i to im nalezy wypowiedziec wojne totalna. dopoki spermiarze beda istniec, dopoty sytuacja nie ulegnie zmianie i kreatur zwanymi #p0lka bedzie coraz wiecej. #przegryw
  • 21
  • Odpowiedz
@Lepper3001: W postawówie często, że słodki jestem i w ogóle, chciały się macać, ale w sumie tego nie lubiłem xD raz jedna podobno się we mnie zakochała, ale miałem tbw bo nei jestem into relacje społeczne (więc nawet tzw znaków bym nie obczaił XD) w gimbie byłem guwnem, ale jak sie w pozniejszym czasie troche ogarnąłem to słyszałem w sumie kilka razy od dupeczek nawet dobrych, że jestem przystojny itd.
  • Odpowiedz