Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
dostaliscie kiedys jakis komplement od kobiety? ja dostalem, raz w zyciu, w podstawowce kilkanascie lat temu i do dzisiaj go pamietam. a teraz sobie wyobrazcie, ze jestescie codziennie zalewani dziesiatkami, setkami wiadomosci od dziewczyn, jacy to nie jestescie piekni i zajebisci. a dokladnie tak jest w przypadku kobiet i spermiarzy. codziennie, na kazdym kroku zalewane sa komplementami i atencja. i tak latami. kazdemu by od czegos takiego #!$%@? i #p0lka to tego efekt. to spermiarze sa wszystkiemu winni i to im nalezy wypowiedziec wojne totalna. dopoki spermiarze beda istniec, dopoty sytuacja nie ulegnie zmianie i kreatur zwanymi #p0lka bedzie coraz wiecej. #przegryw
  • 21
  • Odpowiedz
@Lepper3001: Może nie komplement, ale zostałem zaczepiony przez jakąś na mieście w wieku 14 lat (zignorowałem) i 2-3 razy miałem jakieś tam wiadomości na fb, w których była ukazana chęć zapoznania. Jednak ja nie reaguję na takie rzeczy, ogólnie unikam jakichkolwiek znajomości, nie jest mi nikt w życiu potrzebny. i #!$%@? mam na czyjeś komplementy, a tu masz przykład.
G.....7 - @Lepper3001: Może nie komplement, ale zostałem zaczepiony przez jakąś na mi...

źródło: comment_wlUJhR4aqTURXhlLYQbPJYuNJFOL21vf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Lepper3001: Raz na ruski rok dostaniesz. Jednak wydaje mi się że kobiety są mniej bezpośrednie niż mężczyźni i "dają komplementy" w inny sposób. Chodzi bardziej o miłe uczynki czy przyjazną postawę. W takim przypadku jednak trudno pomylić flirt z byciem po prostu miłym
  • Odpowiedz
@Lepper3001: Nigdy nie dostałem żadnego komplementu od kobiety, nigdy żadna się mną nie zainteresowała ani nigdy nie dostałem sygnału od kogokolwiek, że się komuś podobam. Nawet moja była dziewczyna mówiła mi, że jestem gównem.
  • Odpowiedz