Wpis z mikrobloga

@Mruvek: wyda je raz i ma spokój,może z niewielką stratą albo i wcale sprzedać, nie wydaje kasy na OC, części, naprawy, tory, nie musi dzwonić po lawetę/hol, szansa na awarie jest niewielka, ma gwarancję, brak rdzy, może jeździć każdym samochodem/traktorem/ciągnikiem siodłowym itp świata. Plusy z Seicento? Fajna grafika i ciut więcej zabawy - za takie różnice zdecydowanie zwycięża ten zestaw Fanateca. Gdyby to był zestaw za 10-15 kafli to byłbym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@donbastardo: Czy naprawdę tak trudno napisać koszty tego jak już to kupiłeś i je znasz czy za bardzo piecze dupka, że jednak przesadziłeś z tym wydatkiem?

@antarhei: Jasne że simracing to fajna opcja ale fanatec to już lekka fanaberia i z kosztem nie zyskujesz aż tak wiele jak myślisz.
Znacznie lepszą opcją w relacji cena/jakość są thrustmastery czy Logitechy.
Do czasu aż nie zainwestujesz grubych tysięcy w fotel
  • Odpowiedz
@antarhei: ciut lepsze wrażenia? Przy wciśnięciu gazu nie czujesz nic. Po przejechaniu toru w vr na kierownicy nie miałem zupełnie żadnego funu w porównaniu do jazdy zwykłym autem po zwykłej ulicy.
  • Odpowiedz
@Mruvek: zwykłe auto po zwykłej ulicy- co to za frajda jeździć w korku xD? Oczywiście mówimy o jeździe zgodnie z przepisami, a nie jak debil w pomarańczowej BMW #pdk . O gustach się nie dyskutuje - Ty nie czujesz nic, a rynek kwitnie, więc ludziom to się podoba.

@m0rgi: zyskujesz i to więcej niż myślisz. Tanie kiery od Thrustmaster (T50, T150, T300, T500) mają tendencję do
  • Odpowiedz
@donbastardo: racja, każdy ma swoje życie, wydaje pieniądze na co chce. Chciałem tylko zobrazować jaka świetna technologia nas otacza. Jeszcze, żeby to VR wskoczyło na wyższy poziom, ale obniżając ceny zestawów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nwojtek: Chyba strasznie kilka osób tutaj zapiekła dupa, bo aż żółć czuć przez monitor XD
A ja właścicielowi jeszcze raz gratuluję fajnego sprzętu.
  • Odpowiedz
  • 0
@donbastardo patrzyłem na stronie, ale się nie znam czy to bundle czy pojedyncze elementy kupowałeś. Daj znać ile za to dałeś, jak nie tu to na priv ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@mexi kupowałem pojedyńcze elementy baza 550 euro obrecz f1 300 euro pedaly sa za 359 euro, jak sie kupuje zestaw to powinno być taniej. Jak planujesz coś od nich kupić to warto zaczekać do black friday bo może pojawić się jakaś ciekawa promocja.
  • Odpowiedz