Wpis z mikrobloga

@PoczciwyChlop: Brad Pitt, Mike Tyson oni mają poniżej 180.
Tu nie chodzi o wzrost. Jak ktoś jest małym zakompleksionym człowiekiem to takim pozostanie. Nie żal mi was. Gnijcie w samotności.
  • Odpowiedz
@wielad: brad pitt - 300 mln dolarow, slawa na calym swiecie, morda to archetyp mordy chada
Tyson - zarobil 400 mln dolarow, najpopularniejszy bokser w historii, ikona sportu, znany na calym swiecie

Zajebiste przyklady podajesz. Ty musisz byc trollem
  • Odpowiedz
@PoczciwyChlop: bo tak jest. Nigdy nie widzialem albo nigdy nie poznalem typa +180cm co mial dziewczynę, nawet ja, a znam mase typów -170co maja dziewczyny +180cm i wcale to ich nie krępuje i jakos zyją
  • Odpowiedz
@PoczciwyChlop: ale zanim zarobili te pieniądze to nadal byli niscy. Żadnego z nich wzrost nie deprymować w tym co robił dzbanie. Chyba że według ciebie zarobili kasę i spacjelnie zmaleli żeby irytować przegrywow jak ty bo im się teoria nie zgadza z rzeczywistościa.
Po c--j ja z tobą pisze i tam depresja wychusta cię przed 40
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@xvlk: może nie będziesz wyglądał jak Statham, ale jak se ogarniesz łeb. Tzn ogolisz się na 1mm, dasz 1/2 dniowy zarost i trochę przypakujesz to napewno będziesz wyglądał lepiej niż z przerzedzoną czupryna na wierzchołku baniaka, albo z takim zakolami że tylko ci został wąski pasek na czole. Z tego co wiem to jest tylko jeden naprawdę skuteczny lek na łysienie typu męskiego - finasteryd( czy jakoś tak) tani nie
  • Odpowiedz
@PoczciwyChlop: > + 10000 albo analogicznie jak napiszesz ze jestes niski a k---y posilkuja sie wymyslonym kumplem karłem co kazdą dziewczyne wyrywa

@PoczciwyChlop: ale to jest akurat prawda, sam miałem kumpla co miał około 165 cm ale dobrą gadkę, ogólnie zadbany typ i wielkie powodzenie u kobiet-bo umiał je wyrywać. Kasy raczej nie miał bo na zbiory owoców jeździł w Polsce i ogólnie za młody był na bogacza
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Ciemny7:

Nigdy nie widzialem albo nigdy nie poznalem typa +180cm co mial dziewczynę,

Znaczy wciąż cię trzymają w inkubatorze na porodówce i nie pozwalają wyjść? xD
  • Odpowiedz
Tu nie chodzi o wzrost.


@wielad: Po części chodzi. Ile znasz par gdzie ona jest wyższa od niego? Ja osobiście niewiele. Nie mówią, że niski facet nie może mieć wyższej od siebie dziewczyny ale społeczeństwo akurat organizuje się w ten a nie inny sposób.
  • Odpowiedz