Wpis z mikrobloga

@Nattana: Jeżeli jest to wysokiej klasy sportowiec, a pewnie jest to po 1. jest genetycznie predysponowanu do sportu, po 2. trenuje swoją dyscyplinę wiele razy w tygodniu po 3. trenuje wiele razy w tygodniu na siłowni po 4. trzyma rygorystyczną dietę. Nie wiem od jakiego poziomu zaczynasz więc nie mam jaki ci szczegółowo powiedziec co masz robić
@Nattana: mówię Ci sam jako zawodowy pływak :) widzę, że szukasz bardziej spersonalizowanej pomocy, idź do dietetyka, on Ci wyjaśni co i jak masz poprawić z dietą, czego więcej, czego unikać. Potem możesz spróbować z trenerem personalnym, aby załapać podstawy, pokazał Ci ćwiczenia i wytłumaczył co i jak działa w twoim organizmie,pomoze też on bardziej spersonalizowanej plan treningowy. My tu możemy Ci średnio pomoc, tym bardziej, że widzę, iż chcesz mieć
@ROZPEIRDOL9001: Chodze sobie na saune, jestem w trakcie kursu plywania bo chce podszkolic technike. Silka poki co sporadycznie, ale bede chyba musial czesciej chodzic, bo przy plywaniu czuje, jak slabe mam miesnie.

Jak juz sie porzadnie naucze, to wdroze basen 1x + 1x saune + 1x silke w tygodniu. Jak bede mial wiecej czasu to jeszcze jeden basen dorzuce.