Wpis z mikrobloga

@BillyGugu: @Darksed: 3x aktywność fizyczna i brak ulania na starcie to na serio AZ TAK MALO że musicie się wyśmiewać? Ja nie chcę być koksem tylko lekko umiesnic sylwetkę i wysmuklić żeby proporcje były lepsze i dlatego szukam takiego rozkładu, żeby takie coś osiagnac
  • Odpowiedz
@Nattana: Nie wyśmiewam, ja rozłożyłbym to inaczej, 2x siłownia i 1x basen a efekty będą zdecydowanie lepsze, no i tak jak pisałem wyżej, trzeba jeść bo bez tego efekty treningu pójdą na marne.
  • Odpowiedz
@Nattana: twoje podejscie jest lekko zabawne. Chcesz wyrobic sie ale nie kosztem wysilku. Saune pominę, brak slow. Basen to dobry na plecy bedzie. No i warunki fizyczne- na razie nie masz miesnia zeby cokolwiek wyrobic.
I zeby nie bylo, ja pamietam jak w LO przy wzroscie 176 mialem 65kg, sama skora i kosci.
Wiec nie marudz i siadaj do stolu
  • Odpowiedz
@Nattana: jeżeli chcesz mieć wysportowane ciało to musisz po prostu aktywnie żyć, znajdź sobie jakiś sport który cię jara mocno tak żebyś nie musiał się do niego przymuszać na przykład piłka nożna albo coś i se to rób. No i zdrowe żarcie sporo mięcha gotowanego trzeba jeść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nattana: o to chodzi, zeby nabierac masy
I dlatego chodzisz na siłownię, tluszcz papa, muły welcome
Znajdz kogoś kto ogarnie Ci dietę i trening. Poszukaj na tagu albo napisz wprost do @kasahara bo sie co nieco zna i pomoze ci stac sie mężczyzną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nattana: Jeździłem rowerem po 400-500km tygodniowo i na nic więcej nie zwracałem uwagi. Cały czas wyglądałem jak ktoś kto nie ma nic wspólnego ze sportem. Dieta to jest podstawa czegokolwiek jeśli chodzi o wygląd.
  • Odpowiedz
@Nattana: a tak serio, dieta to podstawa sportu,w sumie po prostu życia. Jeśli ciekawi Cię jak pływacy zdobywają sylwetkę, to nie myśl, że przychodzi to tak łatwo. Sam trenuje około 24 godzin w wodzie, na tydzień, do tego dochodzi trening ogólnorozwojowy i raz siłownia. Trening w wodzie ma do siebie to, że gdy plywasz poprawnie, wszystkie mięśnie pracują, zmieniając style, zmieniasz partie mięśni na których się skupiasz. Ogarnij dietę, a
  • Odpowiedz
@Nattana: jeżeli chodzi o strach, że będziesz gruby, pamiętaj, że zawsze jest coś z czegoś, mięsień nie rośnie od samego treningu, musi się z czegoś pojawić
  • Odpowiedz