Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #zwiazki i w sumie #pytanie

Mirki, jest pewna sprawa którą nie wiem jak rozwiązać.

Na przełomie kwietnia/maja jak kończyłem technikum (20lvl here) poznałem fajną, jak wtedy myślałem idealną dziewczynę, szybko zaczęliśmy ze sobą kręcić że się tak wyrażę. Po pewnym czasie gdy już byliśmy ze sobą, okazało się w ten sam dzień w którym byliśmy na domówce kolegi iż kręciła równocześnie z 3 innymi. Po urodzinach odwiozłem ją do domu i bez słowa skończyłem kontakt. Po dwóch? Może trzech miesiącach napisała do mnie, bez żadnych przeprosin, wiedziała co zrobiła a i tak by jej te przeprosiny nic nie dały bo powrotu do tego co było i tak nie ma. I tak jakoś piszemy dwa miesiące, dogadujemy się, ale no właśnie jest to ALE.... piszemy dzień w dzień, i laska potrafi w wtorek być całkowicie inna niż w poniedziałek, z propozycjami mcdonalda czy innych wychodzę tylko ja chyba że coś chce odemnie to jest miła cały tydzień xD w pewnym momencie przez bite dwa tygodnie odpisywała mi same pojedyncze słowa to stwierdziłem że też tak zacznę odpisywać, i co?( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystko moja wina! Teraz jak już sobie wyjaśniliśmy wszystko i jest gituwa, ale denerwuje mnie fakt że oczekuje odemnie żebym po nią jezdził itd itp, a sama nie potrafi okazać choć krzty jakichś starań. Co byście zrobili? Odrazu kop w dupe, czy może próbować jakoś nawiązać rozmowę? Dzięki za pomoc mirki! Z mojej strony wolałbym to ogarnąć, ale już dużo nerwów na nią straciłem

PS. Nic do niej nie czuje, jak jest normalna dogadujemy się bez słów
  • 8
@nie_wiem_jaka_nazwa Puściła się przy tobie z trzeba typami, nie dosc ze po tym ja odwiozłeś do domu, to po trzech miesiacach gdy z dupy sie odezwała nie przepraszając, Ty udaleś że wszystko jest w porządku, potem zaczęła mieć na Ciebie #!$%@? i jeszcze sie do niej odzywasz, ponadto nie reagujesz gdy żąda abyś ją woził samochodem? Gdzie byłeś jak rozdawali godność?
Wybaczcie że dopiero teraz, ale robota wzywała, wołam na szybki finał

@lunait @kuncfot @Y4pk0 @yoshi314
@kakuter: Nie raz jej odmówiłem, i nie raz była o właśnie to spina robiona z mojej strony jak sie zachowuje, poprawiała się na tydzień i spowrotem do codzienności, a że ma orbiterów z tindera, smalltalki cały czas są grane, ego jej chłopaczki podbudowywują. Ale co racja to racja, brak szacunku dla mnie że się tak pozwoliłem.