Wpis z mikrobloga

Mirki, mam z żoną spór. I jedną rzecz od razu ustalmy, spór jest #!$%@? fundamentalny... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co sądzicie o łóżku jak na obrazku. Mi się wydaje spoko, ale żona twierdzi, że dzieciaki pospadają i się zabiją.
#pytanie #zonabijealewolnobiega #dzieci #kiciochpyta
wodzik - Mirki, mam z żoną spór. I jedną rzecz od razu ustalmy, spór jest #!$%@? fund...

źródło: comment_po3sA5i0AvW01J7eKVBCi6cQmSB8eCfG.jpg

Pobierz

Czy takie piętrowe łóżko jest spoko?

  • Jeszcze jak 85.1% (2993)
  • Nie, dzieciaki się na nim zabiją 14.9% (522)

Oddanych głosów: 3515

  • 84
@wodzik: Mialem takie tylko z biurkiem pod spodem, bo brat mial drugi pokój, a w nim tez piętrowe. Zajebista sprawa, tylko jak pierwszy raz #!$%@? po komersie przyszedłem i zygalem za nie, to #!$%@? sie ten kombajn przesuwało zeby posprzątać, no i smród jak #!$%@? lol
@wodzik moi chłopcy zaczęli spać na takim łóżku jak mieli 5 i 3 lata. Po 3 latach dołączył ich najmłodszy brat w wieku 4 lat. Także dziś śpią we trzech, każdy żyje, nic nigdy się nie stało. Fakt, było to poprzedzone rozmowami i uświadamianiem, czego nie wolno robić na górnym łóżku. Jedynym minusem są schody, na które ciągle chciał wchodzić najmłodszy syn, jak zaczął chodzić, ale to bardo mały kłopot czy zaoszczedzonym
@wodzik moje zaczęły spać na piętrowym jak starsza miała ok 3 a młodsza pół roku. Nigdy nie spadły lol. Ale łóżko dobre, sprawdź flexa. Tylko drogie niestety ale to duży rozmiar i kupiliśmy pierwsze 9 lat temu, później drugie i połączenie. A wytrzymają jeszcze z 20 lat jak się je rozdzieli
Mieliśmy z bratem łóżko piętrowe od wieku 4 lata i rok. Często z niego skakaliśmy. Nikt się nie zabił. Kilka razy rzygałam z góry jak miałam jelitówkę. Polecam.


@hunahakuna: @wodzik: o i tu masz argument, skoczą z góry, spadną na głowę i skończą na wykopie
@wodzik: Jest super. Miałem takie, ale nie aż takie odjechane i bardzo je lubiłem. W zależności od potrzeb było okrętem, statkiem kosmicznym, bazą, ciężarówką itd. Takie łóżko daje dziecku własny kąt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
że dzieciaki pospadają i się zabiją


@wodzik: Co państwo opiekuńcze robi z rodzicami. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko nie mów żonie, że dzieci po drzewach chodzą... ( ͡º ͜ʖ͡º)
@wodzik: Od 6 do 18 roku życia spałem na piętrowym łóżku bez dolnego łóżka (czyli tylko górne, jednoosobowe). Spoko jest jak jest mało miejsca w pokoju, ja miałem "tramwaj" więc pasowało idealnie. Pod nim można zrobić dla dzieciaka jakiś kącik, albo coś w tym stylu. Minus jest, że nie nauczysz go ścielenia łóżka, nigdy tego nie robiłem. Z tych łóżek nie da się praktycznie spaść, więc o to się nie martw.