Wpis z mikrobloga

Mirki, mam z żoną spór. I jedną rzecz od razu ustalmy, spór jest #!$%@? fundamentalny... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co sądzicie o łóżku jak na obrazku. Mi się wydaje spoko, ale żona twierdzi, że dzieciaki pospadają i się zabiją.
#pytanie #zonabijealewolnobiega #dzieci #kiciochpyta
wodzik - Mirki, mam z żoną spór. I jedną rzecz od razu ustalmy, spór jest #!$%@? fund...

źródło: comment_po3sA5i0AvW01J7eKVBCi6cQmSB8eCfG.jpg

Pobierz

Czy takie piętrowe łóżko jest spoko?

  • Jeszcze jak 85.1% (2993)
  • Nie, dzieciaki się na nim zabiją 14.9% (522)

Oddanych głosów: 3515

  • 84
  • Odpowiedz
@w2kn2e: plan jest taki, ze ten co będzie grzeczniejszy danego dnia będzie mógł wybrać gdzie chce spać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jprdl "Gra o Łóżko"

Mieliśmy z bratem łóżko piętrowe od wieku 4 lata i rok. Często z niego skakaliśmy. Nikt się nie zabił. Kilka razy rzygałam z góry jak miałam jelitówkę. Polecam.
  • Odpowiedz
@wodzik: Słaby pomysł, co jak obydwa będą danego dnia grzeczne? Jak byłem mały to rodzice kazali mi spać na górze bo byłem młodszy i mniej ważyłem, straszyli mnie że pod moim bratem mogłyby się połamać te belki i spadłby na mnie w nocy. Nie protestowałem.
  • Odpowiedz
plan jest taki, ze ten co będzie grzeczniejszy danego dnia będzie mógł wybrać gdzie chce spać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wodzik: Pakujesz się na minę, bo kryteria są nie do ustalenia i bardzo subiektywne, więc jeśli oboje będą chcieli spać na górze to jedno prawie zawsze będzie pokrzywdzone. Dzieciaki będą miały do Was żal i któreś z nich może poczuć, że to drugie jest faworyzowane. Masz dużą
  • Odpowiedz