Wpis z mikrobloga

Mirki, mam z żoną spór. I jedną rzecz od razu ustalmy, spór jest #!$%@? fundamentalny... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co sądzicie o łóżku jak na obrazku. Mi się wydaje spoko, ale żona twierdzi, że dzieciaki pospadają i się zabiją.
#pytanie #zonabijealewolnobiega #dzieci #kiciochpyta
wodzik - Mirki, mam z żoną spór. I jedną rzecz od razu ustalmy, spór jest #!$%@? fund...

źródło: comment_po3sA5i0AvW01J7eKVBCi6cQmSB8eCfG.jpg

Pobierz

Czy takie piętrowe łóżko jest spoko?

  • Jeszcze jak 85.1% (2993)
  • Nie, dzieciaki się na nim zabiją 14.9% (522)

Oddanych głosów: 3515

  • 84
@wodzik w sumie bardzo zdrowo, taki harmonogram, jeśli oboje będą chcieli spać na górze. A może po jakimś czasie zrobi im się preferencja i nie będzie trzeba kombinować. ()

Ja zawsze miałam górę jako dziecko, więc teraz jak bym miała spać na dole to jako dorosła osoba już miałabym schizy, że góra by na mnie spadła. Zawsze pięterko. XD
@wodzik: O tym konkretnym się nie wypowiem, ale ogólnie łóżka piętrowe są OK. Co prawda do dziecka na górze jest trudniejszy dostęp, więc nie może ty być maluch, ale jak zadbasz o światło i mikroklimat w pokoju (na górze jest cieplej, więc wentylacja musi być sensowna) to jest to fajna miejscówka :-)
Dla bezpieczeństwa można kupić siatkę sznurkową i przyczepić ją do łóżeczka i sufitu. Znajomy tak zrobił, bo się o
@wodzik: miałam z bratem łożko pietrowe, na poczatku były wojny o to kto spi na górze, po czasie były wojny kto spi na dole, bo nikomu nie chciało się wspinac po drabince. Więc co jakiś czas sie zmienialiśmy. Skakalismy z góry, robiliśmy różne akrobacje. Wisiałam z głowa w dól niczym nietoperz/ Było to porządne łożko. Robiłam sobie hamak z koca i przywiązywalam do desek górnego łożka. Wspaniały mebel xD
@wodzik: polecam łóżka piętrowe. Jak byłem mały i schodziłem (po drabince) to tak #!$%@? zębami o szczebelki, że przez miesiąc jadłem pokarm tylko w postaci płynnej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przez słomkę, bo wszystkie zęby mi się ruszaly. Pożegnałem w ten wieczór łóżko piętrowe, było świetnym towarzyszem.
@w2kn2e: plan jest taki, ze ten co będzie grzeczniejszy danego dnia będzie mógł wybrać gdzie chce spać ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jprdl "Gra o Łóżko"

Mieliśmy z bratem łóżko piętrowe od wieku 4 lata i rok. Często z niego skakaliśmy. Nikt się nie zabił. Kilka razy rzygałam z góry jak miałam jelitówkę. Polecam.

@hunahakuna:
Ha! Tez rzygalam z łóżka :)
Mama mi dała wtedy rade, ze
@wodzik z doświadczenia powiem, że nie można przy dwóch rozrabiakach robić szerszego dołu niż góry. W końcu któryś stwierdzi, że świetna zemsta na drugim będzie "przypadkowe spadniecie z piętra na tego drugiego" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wodzik: do 17 roku życia spałam na górze łóżka piętrowego. Nic mi nie jest, nigdy nie spadłam. Jedyne co to jestem #!$%@?ęta ale to nie wina łóżka ( ͡° ͜ʖ ͡°)