Wpis z mikrobloga

Dobrze, że Stonoga goni tych pedofilów. Widać skalę tego problemu nawet na Wykopie, gdy 22- czy 25-letni faceci nie widzą problemów w spotykaniu się z 14-latkami albo funkcjonują te różne pedotagi typu #prokuratorboners. Moim zdaniem służby powinny się zająć także takimi internetowymi pedofilami, bo podejrzewam, że to zawsze rozpoczęcie ich przygody - na samym Wykopie jest ich multum. Tutaj jest jakaś chora akceptacja na takie pedofilskie akcje i wręcz oburzenie, gdy się ściga pedofilów, bo przecież „ta 14-latka to zajebista dupa i sam bym ją wy....”
#stonoga #pedofilia
  • 33
  • Odpowiedz
@jagged: nie, że szczęśliwy, a po prostu nie ma się co oszukiwać: na tym tagu mają być albo młode dziewczynki, albo nawet starsze dziewczyny, z tym zastrzeżeniem, że muszą wyglądać jak dziewczynki
  • Odpowiedz
@rorf46: spadłem,weź to drugie zdjęcie wydrukuj i idź na komende i powiedz że to treści pedofilskie haha,zresztą to w stroju kąpielowym też możesz zanieść,weź później wołaj jakie efekty uzyskałeś ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@rorf46:

Ile ona może mieć według ciebie lat?

Miałem rację że masz jakieś urojenia xD

Mnie wygląda na 18-23 lata.
W rzeczywistość Skye Stracke ma 28 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

to ma minimum 22 lata

@MrMate:
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kocham-pati-3: @MrMate: @deryt: Tak jak pisałem, Wykop to siedlisko takich pedofilów, więc być może dla Was wszystko jest ok, dla mnie nie dość, że te dziewczyny wyglądają młodziej niż wskazuje na to ich wiek, to w dodatku na tych zdjęciach wyglądają jak dzieci 14- czy 15-letnie (ciekawe, dlaczego wstawiono akurat takie ich zdjęcia, a nie inne, gdzie wyglądają już normalnie, a nie na -10 lat). Nie wiem, być może
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@rorf46: sęk w tym, ze pedofilia to pociąg do nie rozwiniętych płciowo dzieci a nie, do rozwiniętych 14-latek ¯\(ツ)_/¯ a to czy jest to legalne w polsce to już inna sprawa
jednym slowem jak podoba ci sie jakaś małolata rozwinięta płciowo a pełno takich i próbujesz coś z nią zrobić to nie jesteś pedofilem tylko popelniasz przestępstwo ¯\
(ツ)_/¯
w niektórych stanach w hameryce laski są legalne od 18 roku
  • Odpowiedz
@rorf46: ale ja nie szukałem ani jednej ani drugiej w necie. Po tym drugim zdjęciu widać na tacy, ze ma co najmniej 22 lata jak pisałem. Nie wiem gdzie Ty tam widzisz dziecko. Moja 30 letnia żona wygląda bardziej dziecinie niż ona.

Mieć problem o to, że ktoś woli bardziej urodę w formie braku zmarszczek i mniejszych proporcji ciała niż jakiś tegich lasek(bo dla mnie duża talia i piersi to rubensowe
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: Rozwinięte 14-latki. xD Nie wiem, czy bardziej mnie przerażacie, czy śmieszycie. Jakbym był ojcem takiej 14-latki, to nie ręczyłbym za siebie, gdyby śliniły się do niej jakieś 25-letnie oblechy... Myślę, że legalność tego jest najmniejszym problemem. Wątpię, żeby to prawo możliwości "legalnego" uprawiania seksu z 15-latkami zostało stworzone dla 25- czy 30- latków. xD No chyba nie. Dla mnie generalnie powinno być jakieś dopasowanie - tj. gość 15-letni może sobie
  • Odpowiedz