Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Lutniczek: bezprawnie przetrzymywali dzieciaka, a do tego wezwali bezpodstawnie policję, co już samo w sobie jest karalne. Pouczenie było wystarczające i wykazali się odrobiną intelektu? Good joke XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@StaryWilk: oj prychłam xD jak ten ksiądz, co napisał "po bożemu, na kolana i do buzi"

@Lutniczek: no mi też przykro, ale udawanie, że nic się nie stało prędzej zaszkodzi. Takie dziadostwo trzeba potępiać, a nie pisać (nawet ironicznie, co nie każdy wyłapie), że wykazali się odrobiną intelektu... Jedyne czym się wykazali to skrajnym debilizmem, a prawo zwyczajnie złamali, bo sami policjanci nie mieli prawa przesłuchiwać i przetrzymywać
  • Odpowiedz
@night_witch95: no napisałem że wykazali się intelektem dlatego że w ogóle coś zrobili. W większości przypadków pewnie by nic nie zrobili. Ale powinno być tak jak mówisz. KK za bardzo się rozsiadł w polsce
  • Odpowiedz
@MechanicznyTurek: @Lutniczek: Zatrzymanie obywatelskie musi mieć podstawę prawną, np. jeśli jest się świadkiem popełnienia przestępstwa. Nie zjedzenie wafelka w żaden sposób nie łamie żadnego z paragrafów więc nie mieliśmy tu do czynienia z zatrzymaniem a z bezprawnym pozbawieniem wolności.
  • Odpowiedz
  • 0
@night_witch95: Jakie bezpodstawne wezwanie, jeśli to dyspozytor ich wysłał. () Masz nagranie? Ksiądz kłamał przez telefon? Jeśli nie, to pretensje kieruj do geniuszy z WCPR obsługujących nr 112 lub dyżurnego policji, jeśli nr 997 jeszcze się tam uchował.
  • Odpowiedz