Wpis z mikrobloga

Witam. Najlepszym bankiem okazał się bank ING, który miał tylko o 10 głosów mniej od banku Millenium - rywalizację można uznać za bardzo wyrównaną. Bank ING, który zajmuje 1. miejsce miał 49.77% głosów, natomiast bank Millenium, który zajął 2. miejsce miał 50.23% glosów. Łączna ilość głosów w tej finałowej wykreślance wynosiła 2162. Dzięki za udział w wykreślance, a jutro już kolejna wykreślanka.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jeśli chcesz być wołany - możesz kliknąć w plusa - lub zaobserwować tag ----> #wykopowawykreslanka
oba-manigger - Witam. Najlepszym bankiem okazał się bank ING, który miał tylko o 10 g...

źródło: comment_I42oergHZWtWx85NbhxDjcpt97kX3gSl.jpg

Pobierz
  • 26
@demonox: Kiedyś szedłem przez galerię i pani ze stoiska ING mnie zaczepiła na pogawędkę, ale jej odpowiedziałem, że nie jestem zainteresowany. Ona od razu naskoczyła, że "ooo pan jak typowy polak nawet się nie zainteresuje tylko od razu odrzuci", na co ja odpowiedziałem - "to pani jest jak typowa polka, natarczywa, uparta i znerwicowana". Nastąpiła cisza i spojrzeliśmy na siebie ze zrozumieniem i świadomością jak to oboje kochamy nasz własny naród