Wpis z mikrobloga

Mężczyzna jest obecnie gorzej traktowany, prawnie i społecznie.

Sensem i celem istnienia Lewicy jest troska o najsłabszych.

Wniosek z tego taki, przy obecnym obrazie feminizmu i mężczyzn w społeczeństwie, prawdziwy lewicowiec winien walczyć o prawa mężczyzn. Niestety większosć lewicy dzisiaj nie jest skierowana w strone najbardziej pokrzywdzonych, a w stronę grupek które się pod nią podpinają - czyt feministki, osoby LGBT.

O ile LGBT jeszcze rozumiem, to i tak nawet tam są podwójne standardy kosztem mężczyzn. Coming out kobiety nic nie znaczy w mediach. Obchodzi absolutnie nikogo i zwykle nikogo nie oburza, większość przechodzi obok tego obojętnie. Homoseksualista płci męskiej natomiast jest z reguły gorzej traktowany.

Wychodzi na to że nawet w LGBT mężczyźni mają gorzej. LOL! Nawet gejów dotyczy typowa dyskryminacja w kierunku mężczyzn, nie tylko dyskryminacja ze względu na ich orientację.

Feministki perfekcyjnie obnażają swoją hipokryzje, gdy szydzą z grup typu Red Pill czy MGTOW, które chcą dyskutować i walczyć o prawa mężczyzn.

Schemat wciąż ten sam, ofiara staje się katem. Niewolnictwo czarnoskórych zaowocowało później wzmożoną przestępczością tychże, traktowanie protekcjonalnie kobiet przez setki lat zaowocowało prawnym i społecznym terrorem ich dzisiaj.

Kobieta napisze na Twitterze że była molestowana? Ukrzyżujemy gościa, nawet nie sprawdzając czy to prawda. Kogo obchodzi prawda? Przecież kobiety nie kłamią, są tylko ciągle molestowane gwałcone, mordowane, represejonowane, smah patriarchat!

Tfu, wielkie splunięcie na każdą hipokrytkę i każdego hipokryte obecnych czasów. To w końcu wypali Wam w twarz. Bo faceci zaczynają się powolutku budzić, mozolnie, ale jednak. I widzą jak bardzo szkoda tracić czas i zdrowie na pewne sprawy.

#neuropa #lewica #feminizm #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #4konserwy #prawica #redpill #mgtow
N.....y - Mężczyzna jest obecnie gorzej traktowany, prawnie i społecznie.

Sensem i...

źródło: comment_OI9dyUTlQE3hGW5Bw5XoBkPJSxYxGF0l.gif

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@Wanzey: I tu mamy przykład ślepoty społecznej. Powtarzasz schematy za które gardzisz prawicowcami. Co pokazuje jak bardzo przesiąknięci hipokryzją jesteście. Nie jesteście prawdziwą lewicą. Tfu na Ciebie hipokryto.
  • Odpowiedz
@Nudziarz-Spokojny: ej, ale wiesz, że feministki powtarzają na okrągło, że patriarchat uderza też w mężczyzn, ponieważ petryfikuje społeczne postrzeganie mężczyzny jako silnego, władczego samca, który nie może sobie pozwolić na chwilę słabości (toxic masculinity)? Jeśli ktoś robi sobie krzywdę to sami faceci w tym swoim zasranym maczyzmie, a nie kobiety, które walczą o równe traktowanie i prawo do decydowania o swoich ciałach.

W tym samym czasie chłopcy - prawicowcy z pianą
  • Odpowiedz
@bacaa90: Problem w tym że wciąż rozmowa toczy się w kółko i odbija od krawędzi ścian. Co z tego że część feministek nie są obślinionymi hipokrytkami z podwójnymi standardami, skoro większość kobiet taką postawę prezentuje. Idee feministyczne kończą się u nich tam gdy kończą się z nich benefity, a gdy wygodniej im oddawać komuś inicjatywe i władzę, to to robią.

Zanim powiesz, że uogólniam i wrzucam każdego do jednego worka -
N.....y - @bacaa90: Problem w tym że wciąż rozmowa toczy się w kółko i odbija od kraw...

źródło: comment_KwXw0mEMFcLGyvPVXrubIk8WJVIgoICA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Aldarith: Spoko. Chodziło mi o to, że nawet w homoseksualistów uderzają te same dyskryminacje które uderzają w tych Waszych memicznych "ciemiężonych białych hetero". W skrócie - będąc gejem i tak jesteś dyskryminowany w swoim własnym środowisku LGBT. Na lesbijkę nikt nie zwraca uwagi, sporo "dresiar" są lesbijami. Ty natomiast będziesz obleśnym pedałem i dewiantem. Dostrzegasz różnice? Szkoda, że jesteś tak traktowany. Ja Ci nieironicznie współczuje, jako człowiek empatyczny.

I to też
  • Odpowiedz
@Nudziarz-Spokojny:

1.
Mam niebieski pasek, nie jestem kobietą.

2.

Problem w tym że wciąż rozmowa toczy się w kółko i odbija od krawędzi ścian. Co z tego że część feministek nie są obślinionymi hipokrytkami z podwójnymi standardami, skoro większość kobiet taką postawę prezentuje. Idee feministyczne kończą się u nich tam gdy kończą się z nich benefity, a gdy wygodniej im oddawać komuś inicjatywe i władzę, to to robią.


Ale to rozmawiamy
  • Odpowiedz
Ogólnie nie wiem czy zauważyłeś, ale w swojej wypowiedzi przypisałeś feministkom postawy, z którymi te zaciekle walczą.


@bacaa90: I nie widzisz że to sedno tego co pisze? Hipokryzja tychże środowisk właśnie. I tak piszę wciąż o większości feministek. Wiara w ich ideały kończy się na benefitach które z tego zdobywają, a niespodziewanie niknie wraz z trudnościami.
  • Odpowiedz
@bacaa90: To całe szczęście że CrazyKokos nie dopieprza kolejnej cegły do tragicznego obrazu dzisiejszego feminizmu. Ale niech ten screen zostanie humorystycznie, chyba i tak już nie da się edytować posta, oraz żeby nie było że maskuje swoją pomyłkę. Taką hipokryzję zostawiam większości feministek.
  • Odpowiedz
Ciemiężycieli mężczyzn szukaj na prawo, nie na lewo.


@bacaa90: Jest różnica i chyba idea mojego posta nie jest dla Ciebie do końca zrozumiała.Punktuje hipokryzję dzisiejszej "lewicy" i "feministek" które teoretycznie właśnie mają być tymi, którzy wstawiają się za "słabszymi" a słabość to nie tylko mały biceps i sześ#!$%@?, a właściwie to żadna słabość bo to do zrobienia na siłowni, a mowa o słabości prawnej, społecznej.

Powiedz, czy przy strajku nauczycieli gdybyś
  • Odpowiedz
I nie widzisz że to sedno tego co pisze? Hipokryzja tychże środowisk właśnie. I tak piszę wciąż o większości feministek.


@Nudziarz-Spokojny: no ja tego nie widzę, w ogóle. A mam sporo lewicujących znajomych i bardzo dużo koleżanek, które określają się jako feministki. I nie zaobserwowałem u nich postaw, które opisujesz, wręcz przeciwnie, są wierne swoim ideałom. Zresztą dyskutowanie o tym nie ma sensu, bo rzuciłeś tezę absolutnie nieweryfikowalną, bazującą wyłącznie na
  • Odpowiedz
@bacaa90: Też mam lewicujących znajomych, i gdy wysyłam im wiadomości np. o tym że kobieta brutalnie zgwałciła facetem, to reagują śmiechem jak rodowocici soczyści prawicowcy ;) ;) Stosują te same schematy.
  • Odpowiedz