Wpis z mikrobloga

Dużo pracuje, jestem osłabiony, za miesiąc mam bardzo wazny egzamin. Potrzebuję wsparcia, zeby nie zasypiac przy notatkach, bo wyglada to tak, ze biorę je do reki, czytam 2 strony i zasypiam.. choc staram sie sypiac 7h, bo inaczej bym padł to nie jestem w stanie sie uczyc.
IMUREGEN mi polecono. 60 kapsulek na miesiac wystarcza. Koszt 100 zl. Bral to ktos? Oplaca sie wydać tyle na tabletki?
Generalnie unikam lekow, nawet rutinoscorbinu nie biorę, ale jestem mocno osłabiony i muszę sie czyms wesprzeć. Kawa nie dziala. Może Yerba Mate? Sam nie wiem..
Jak cos, to amfa odpada :p

#medycyna #lekarze #lekarz #leki #yerbamate #suplementy
  • 11
  • Odpowiedz
@odishewo: Zwróć uwagę na takie rzeczy jak oświetlenie, czy uczysz się na siedząco (nie w sypialni), czy robisz sobie przerwy co godzinę. Ja brałam to MB Active za 6zł i mam wrażenie, że pomagało mi się dłużej i lepiej skupić. Ale nie wydawałabym więcej.
  • Odpowiedz
@odishewo: kofeina bezwodna, w sklepach z suplami pytaj, tanio chodzą. A jak masz ważniejsze dni i chcesz kopa to weź sobie parę shotów przedtreningowych co tam masz wypyić np. 1/3 butelki przed treningiem to walisz całą i masz kopa na kilka godzin. Srednio 5 zl za butelkę. Ewentualnie w zabce są które tez lubię, w czerwonych buteleczkach kolo innych szybkich shotow, rzadko je mają ale idzie kupić
  • Odpowiedz
  • 0
@SkrytyZolw
najczęściej na lezaco w salonie, ale jeśli usiade to rowniez zasypiam z tym ze z głowa na blacie..

@FarGO zastanawiam sie nad szotami, ale zbyt dlugi czas zebym stosowal to bezpiecznie dla zdrowia

@zly_wuj tak ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@odishewo: Ale to mimo wszystko nie kładź się, nie rozwalaj się, staraj się siedzieć jak na zajęciach. Pamiętaj, że mózg zużywa dużo energii, więc możesz zadbać o łatwo przyswajalne cukry w trakcie nauki, np. banana.
  • Odpowiedz
@odishewo: dobra dieta i wysypianie to podstawa. Plus minimum ruchu np. spacery czasami. Yerba jak najbardziej ok żeby wejść na obroty tylko nie wieczorem bo nie zaśniesz. Kawy ze sklepu obecnie to słabizna. Syntetyczna kofeina niszczy organy. Nie polecam.
  • Odpowiedz