Wpis z mikrobloga

Nigdy nie ogarniałem hejtu na tego typa. Co on komu zrobił? To nawet nie chodzi o to jakie on utwory wprowadza na muzyczny rynek (sam nie słucham jego piosenek), ale serio, o co tu chodzi? Zarobił za dużo pieniążków? Buzia za ładna? Że nie musi pracować do starości u prywaciarza? Może i gość nie jest jak wilczur wśród psów, ale skąd ten hejt? Oddajmy królowi co królewskie. Justin Bieber - szanujesz, plusujesz
#muzyka #justinbieber #oswiadczenie #truestory
Nirin - Nigdy nie ogarniałem hejtu na tego typa. Co on komu zrobił? To nawet nie chod...

źródło: comment_2V96TxVjTuNPdTyuAFxvMl08WXtoaLO4.jpg

Pobierz
  • 32
Jego pierwszy znany kawałek - Baby, był niesamowicie infantylny jak na tamte czasy (dziś pewnie trochę inaczej można by to odebrać).
Mimo tego infantylizmu i nudnawej muzyki gościa promowali wszędzie, oczywiście doprowadziły do tego olbrzymie masy fanek swoją absurdalną miłością.
Jak patrzę na to teraz to gość bardzo przypomina z zachowania i trochę z wyglądu Elvisa Presleya, zrobił podobny szum, a w wieku dorosłym nieźle się ogarnął muzycznie także już tak nie
Nie wiem na ile jego oszołomiarstwo jest wynikiem marketingu, ale kiedyś oglądałem jakiś odcinek CSI czy któregoś pokrewnego serialu i gostek miał tam rólkę. O dziwo całkiem nieźle zagrał, żadnego zmanierowania czy gwiazdorzenia...