Wpis z mikrobloga

Ło baben. Dziewczyna wrzuca swoją fotkę a w komentarzach festiwal hejtu zazdrośnic. Czy to jest ta słynna #logikarozowychpaskow? Zwykły selfik, a tyle nienawiści ze strony przedstawicielek tej samej płci. Typowe #p0lka hejtują na ładną koleżankę, bo śmiała umieścić swoje zdjęcie w internecie. XD

#bekazpodludzi #shitwykopsays #logikaniebieskichpaskow #przegryw
Pobierz Rimfire - Ło baben. Dziewczyna wrzuca swoją fotkę a w komentarzach festiwal hejtu zaz...
źródło: comment_1URbYJM2Id8edv63HHDvgAyM2XWRcNxM.jpg
  • 177
@Kenteris: 1) mam talent do mierzenia tkanki tłuszczowej wzrokiem bo odchudziłem więcej kobiet niż ty masz włosów na jajach. Jednym z elementów rozpoczęcia współpracy ze mną jest dostarczenie mi wydruku z pomiarem tkanki tłuszczowej od dietetyka;
2) body fat powyżej 30% to jest OTYŁOŚĆ i to jest medyczny #!$%@? fakt. A twoja grafika jest #!$%@? kompletnie, nie sugeruj się nią.
@Rimfire: dziewczyna jest zwyczajnie gruba. Wrzucajac zdjecie na neta (w szczegolnosci tutaj) musi sie liczyc z tym ze jej to napisza. Wole zeby jej inne laski napisaly ze jest gruba niz zeby stado rycerzy takich jak ty chcialo "lizac jej stupki" bo od komentarzy pod niektorymi #pokazmorde mozna bialaczki dostac ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@sralpies: no właśnie, czyli potrzebujesz prawdziwego pomiaru tkanki a nie mierzenia jej "na oko". Wedle wskaźników BMI sam jestem ulaną #!$%@?ą, ale jakoś nie wyglądam na taką. To są liczby tylko. Ważne jak realnie wyglądasz i jak się z tym czujesz. Jeżeli dziewczyna się czuje atrakcyjnie i dobrze ze swoim wyglądem to po #!$%@? ją gnębić debilnymi komentarzami i sugerować że jest coś z nią nie tak? Niech ona sama o
@Kenteris: ale czy ty nie kumasz, że całe sedno jest w tym, że ona sama wrzuciła tu to zdjęcie dla komentarzy takich jak ty? To właśnie ludzi najbardziej ubodło, że otyła laska wypina cyce i robi sobie zdjęcie z góry żeby postawić się w jak najlepszym świetle żeby sobie podładować poczucie własnej wartości komentarzami takich gości jak ty! To ludzi #!$%@?ło więc sprowadzili ją na ziemie. Czy ktoś jej przystawił gnata
@sralpies: nikt nie zdążył jej nic dobrego napisać, ale już przyszła armia przegrywów, żeby ją sprowadzić na ziemię xD Czy jak ktoś cokolwiek publikuje, to znaczy, że automatycznie godzi się na lincz? Nie można skrytykować, ale jakoś po ludzku, bez obelg? "Patrz ta cyce wystawiła, aż prosi się żeby ją zjechać". Dobra, nieważne, wykop to stan umysłu po prostu. Nawet jak atrakcyjna laska wstawi zdjęcie to i tak znajdą się ci,
@Rimfire ale szambowpis się zrobił xD
Ja tam bym w sumie taką nie pogardził, całkiem ładna dziewczyna, natomiast wrzucając zdjęcie na wykop trzeba liczyć się z tym że nie ważne jak się wygląda i tak część komentujących wyleje na ciebie wiadro pomyj ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Rimfire a ja mam beke że ciągle ktoś wykopuje takie bajty :p zawsze jest ten sam cykl atencjuszka-pojazdy wykopkow-pojawienie się bialorycerza-pojazd bialorycerza/obrona atencjuszki(w zależności od tego jak pójdzie stado owiec) - śmierć tematu