Wpis z mikrobloga

Ło baben. Dziewczyna wrzuca swoją fotkę a w komentarzach festiwal hejtu zazdrośnic. Czy to jest ta słynna #logikarozowychpaskow? Zwykły selfik, a tyle nienawiści ze strony przedstawicielek tej samej płci. Typowe #p0lka hejtują na ładną koleżankę, bo śmiała umieścić swoje zdjęcie w internecie. XD

#bekazpodludzi #shitwykopsays #logikaniebieskichpaskow #przegryw
Rimfire - Ło baben. Dziewczyna wrzuca swoją fotkę a w komentarzach festiwal hejtu zaz...

źródło: comment_1URbYJM2Id8edv63HHDvgAyM2XWRcNxM.jpg

Pobierz
  • 177
  • Odpowiedz
@PaniKizia: Dokładnie. Nie wiem co mają w głowie osoby co takie coś robią i jeszcze potem się obruszają, że jak to ktoś ich za to krytykuje. Jak jakiś gruby Mirek wrzuci swoją fotkę z czymś w dłoni i się spyta jak się podoba, to nie ma tak, że niebieskie paski masowo wyzywają go od grubasów. To jest jakiś fenomen wśród toksycznych różowych.
  • Odpowiedz
@LudwikXIV no i co #!$%@? z tego że jest trochę przy kości ? Twoja pewnie jak spada z łóżka to po obu stronach od razu. Przestań kpić z innych ludzi jak sam nie jesteś ideałem.
  • Odpowiedz
@Salagama nie jestem ideałem aleeeeeee ja nie wstawiam swojej mordy w internet żeby wyżebrac plusy spermiarzy.

Gardzę wszystkimi atencjuszkami, w tym ulańcami prawie tak jak spermiarzami z wykopu, którzy ich bronią.
  • Odpowiedz
@Salagama: jest zaslonieta w 1/3 i z tego co widac twarz to typowy ziemniak z brzydkimi rysami. No ale to kwestia gustu, im czlowiek mniej ateakcyjny tym ma wieksza tolerancje na brzydote innych po prostu, dlatego brzydcy ludzie dobieraja sie w pary :p

Jesli dla Ciebie jest ladna to spoko. Ale niestety zdaj sobie sorawe ze nie wszyscy maja takie kryteria jak Ty, wielu facetow jest od Ciebie atrakcyjniejszych i dla
  • Odpowiedz