Wpis z mikrobloga

@crazykokos: no ja ostatnio dostałem bana za brzydkie słowo w kierunku moderacji, tylko za to, żadnych innych powodów nie było. ban na dwa tygodnie. dziś mi się skończył, próbowałem zrobić wpis w którym o tej hipokryzji moderacji chciałem napisać, to mi ten wpis też usunęli po kilku minutach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@crazykokos: ale jak się na mnie moderacja uweźmie(a ostatnio strasznie się mnie uczepili, jak rzep psiej dupy) to wtedy po ip chyba odnajdą moje multikonto. musiałbym mieć vpn'a czy coś w ten deseń, a nie znam się na tym.
@crazykokos: hmm, ale jednak sporo osób dostało perma za multi, więc jakoś to chyba namierzają. jak ktoś robi multi to raczej się z tym nie obnosi, więc musi być jakiś inny sposób. pewnie mają jakąś bazę ip użytkowników i widzą jakie konta były tworzone przez to samo ip i na tej podstawie dają bany.
@Mystoo: nie, po prostu sa tu takie wykopki co nie maja zycia. niektore osoby maja typowy styl pisania, uzywaja stalych tagow i da sie to zauwazyc i wtedy wykopki zglaszaja wskazujac to drugie konto jako multi. ja sie obnosze, mowie na prwo i lewo w komentarzach a nigdy nie dostalam bana za multi
@Mystoo napisałam "Michał Białek kończył nocno warte" i najpierw mi to usunęli, czaisz xD no ale potem przywrócili, w ogóle beka że to usunęli, bo nie wkleiłam całej pasty tylko to co napisałam i to usunęli nooooo :/
@PyraPrzeznaczenia: no akurat na wykopie mogą usunąć ci wszystko, moderacja robi co chce i działa wybiórczo. mi też pełno razy usunęli wpis bez najmniejszego powodu, ale nigdy nie przyjęli odwołania. ręka myje rękę.