Wpis z mikrobloga

@Promilus: serio myslisz ze jakis byle typek z wysepki "profesjonalnie" ci to zalozy? XD to zwykly typ jak baba na kasie z biedronki XD

Lepiej zabrac do domu i nakleic w lazience po myciu jak kurz nie fruwa w powietrzu. Masz spokoj i mozesz sie do tego przylozyc
@Promilus: jak masz szkiełko na cały ekran to bardziej polecam założyć samemu w domu najlepiej w łazience jak wezmiesz prysznic i bedzie duza wilgotnosc powietrza wtedy nie beda latały żadne pyłki. Sam montaz jest bardzo prosty wiec raczej nie bedziesz miec problemow, w galeriach lataja pyłki itd wiec jak chlop bedzie ci to montowac to jest spore prawdopodobienstwo ze cos wpadnie pod szklo i ciezko jest to wyciagnac, bo masz p30
@Norskee: no czasami to fakt, ja pracuje wlasnie na punkcie we wroc na wyspie sklepowej pisze wlasnie z roboty xD i jak widze jak jacys niektorzy ludzie z innych punktow to naklejaja to ja #!$%@? xD wydaje im sie ze jak juz nakleili 500 takich szkielek to zrobia to szybko i zajebiscie i czesto na #!$%@? robia
@Promilus: Powiem Ci tak: wszystko zaelzy jakie etui. Przed chwila gosciowi naklejałem na nowiutkiego iphona XR szkło z 3mk za 99zl i do tego etui za 25zl - jak dla mnie bezsensu.. Ja mam 11 pro i mam właśnie szkiełko na cały ekran z 3mk i do tego spigena za 79zł, który juz na prawde fajnie chroni - jest solidny, wzmocniony na rogach i do tego wystaje poza ekran, wiec w
@danzaxkuduro: ja mam pytanko jeżeli można :) Kupuję sobie na dniach p30pro i zastanawiam się jakie etui wybrać, żeby aparat nie wystawał, bo się porysuje po prostu. Niby będę miał jasny telefon, ale może być czarne. Szukać na jakiejś konkretnej stronie? Jesteś pewnie bardziej obeznany, thx
@Gremo: Mozna mozna :D kup sobie jak chcesz przezroczyste etui jak chcesz zeby telefon ladnie wygladal i mial juz taka przyzwoita ochrone to spigen liquid crystal, na wszelki wypadek dorzuc do tego szkielko na aparat kosztuje nie duzo a tez dodatkowa ochrona, sorry za brak interpunkcji i ew bledy ale pisane na szybko