Wpis z mikrobloga

Mamy XXI w. a niektóre firmy w moich kochanym mieście #lublin dalej nie ogarniają #marketing na #facebook

Pięć lat temu skończyłem studia na Polibudzie, gdzie miałem podstawy marketingu z których wyniosłem jedną istotną zasadę przy #socialmedia - swoje poglądy zostaw w domu, bo twoi klienci mają różne poglądy.

Wczoraj moim oczom ukazał się post pewnej firmy w Lublinie, uważającej się za premium dealera znanego amerykańskiego producenta wyposażenie "militarnego", krytykujący #halloween - a dokładnie udostępnili post turbopatriotycznego fp'a - screen zamieszczam do wpisu. Oczywiście post spotkał się ze słuszną krytyką ludzi, po czym wleciała odpowiedź sklepu, która jeszcze bardziej uświadomiła mnie, że ktoś odpowiedzialny za fp jest mentalnym januszem :P (odpowiedź też niżej). Nazwę firmy zachowam dla siebie, ale łatwo ich namierzyć.

Wiecie co jest najlepsze? Obrażają zwyczaje kraju skąd pochodzi firma, której produkty oferują na rynku :p

ps. właśnie zaczęli usuwać komentarze i blokować osoby. Brawo :P

#gorzkiezale #wpiszdupy #zalesie #patriotyzm #1listopada #turbopatriotyzm #gownowpis #tactical #januszebiznesu #januszex
Pituch - Mamy XXI w. a niektóre firmy w moich kochanym mieście #lublin dalej nie ogar...

źródło: comment_WQj0pZQhcySgoGXFrWpGA4YRcdbAmwMI.jpg

Pobierz
  • 11