Wpis z mikrobloga

@kvgewhr

Oczywiście... Zapomniałem że jakiś Wykopkowy piwniczak wie lepiej kim ja jestem i po co to robię :)

Po prostu niczym tak nie gardze, jak jakimiś parówami które swoje kompleksy leczą czyimś kosztem... A sam jestem całkiem normalnym gościem, jak wy to przegryw mówicie "normik" - a nawet gdyby było inaczej to co Ci nie pasi?

A jak "xd" według Ciebie gasi... To już nie ma sensu dalej z Tobą dyskusji prowadzić.
Pobierz NoroslawZielonka - @kvgewhr

Oczywiście... Zapomniałem że jakiś Wykopkowy piwniczak w...
źródło: comment_RcZ3N9lJOAhuJN1e3HEl96TzIeVeiiL8.jpg
@zielonasiodemka a kto wie może teraz z racji wagi robiłaby cuda w łóżku, dla ciebie, by cię nie stracić. Potem by schudła i okazała by się 10/10 i do tego miał byś super laske która bzyka się lepiej niż 30 innych kłód.

Ale lepiej być #!$%@? ignorantem i się jeszcze tym chwalić. A wystarczyło z kulturą przeprosić za pomyłkę i się pożegnać.
Wrzucam te screeny dla bialorycerzy i ogólnego bólu dupy, ktory poprawia mi humor w przerwie między #!$%@? fit szmat z tindera czy też badoo


@zielonasiodemka: Mordeczko, gdybyś kogokolwiek ruchał, to nie chciałoby Ci się robić tandetnych ustawek w aplikacjach randkowych, żeby dostać kilka żebroplusów od wykopowych przegrywów. Weź się ogarnij, przestań obrażać ludzi, uświadom sobie, że dziewczynie zrobiło się przykro, a nikt nie zasługuje na takie traktowanie, zwłaszcza na samym starcie