Wpis z mikrobloga

@zielonasiodemka: niekoniecznie, nie na darmo się mówi że miłość to jak narkotyk, chociaż imo to bardziej jak sterydy. Organizmowi #!$%@? gospodarka hormonalna i na własne oczy widziałem przeobrażenia z wielorybów w dobre dupeczki. Inna sprawa, że niektore wieloryby jak złapią swojego walenia to spoczywają na laurach i rozlewają się na amen.

A kupowanie jest dla ciot
@zielonasiodemka: ale żenada... musisz mieć spore problemy ze sobą. Raz, że piszesz takie rzeczy obcym ludziom (bo po co?XD). Dwa, że to publikujesz w internecie wraz z cudzymi zdjęciami tylko po to, żeby kogoś jeszcze bardziej urazić. Trzy, że myślisz że masz racje i nie ma w tym nic złego.
Musisz mieć ciężkie życie, a im będziesz starszy, tym będzie gorzej. Nie wiem czy bardziej mi szkoda Ciebie, bo jesteś ze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ChoNoTu: ja mam 183 cm to żeś zaimponował i poszalał z tym wzrostem... Ciekawe kto by się przed kim kulił jakbyś dostał z obcasa za bycie nadętym... Trochę powietrza by Ci z tych pseudo napompowanych bicków zeszło ;)
no widać bolec to jedyne co Ty masz, bo mózgu ewidetnie brak. Założę się żeś prawilny Polak katolik z obowiązkową odzieżą patriotyczną...


@Kundzia999: bynajmniej, oświecony ateista intelektualista here, pokaż mi swoją psiochę na pw
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ChoNoTu: oswiecony intelektualista xddddd no intelekt błyszczy tak, że muszę okularów przeciwsłonecznych poszukać.
PS. Co nawet laski z Roksy Cię nie chcą, że musisz psioch u obcych lasek na wykopie szukać?